Қалалық қоғамдық-саяси газет

Тараз қалалық аумақтық сайлау комиссиясының хабарламасы

0 659

Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 21 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» №1019 жарлығымен 2022 жылдың 20 қарашаға Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы тағайындалуына байланысты және Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2022 жылғы 22 қыркүйектегі 65/538 қаулысымен бекітілген 2022 жылғы 20 қарашаға тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын әзірлеу мен өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралардың күнтізбелік жоспарының 4 тармағына сәйкес, Тараз қалалық аумақтық сайлау комиссиясы учаскелік сайлау комиссияларының құрамы жөнінде хабарлайды:

Тараз қалалық учаскелік сайлау комиссияларының ҚҰРАМЫ

№1 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Ашимов Марат Жанысбекович
Комиссия төрағасының орынбасары Тажиева Карлыгаш Ибраимовна
Комиссия хатшысы Умбеталиева Гулайым Тажибайқызы
Комиссия мүшелері Асанов Шукри Шарипович
Отарбаева Саним Сериковна
Нұрмұханбетов Дінмұхамед Бейсенбайұлы
Керимбекова Нурия Самидиновна
Врагова Галина Николаевна
Королёва Анастасия Юриевна
Мамырбаева Джамилия Шалдарбековна
Ступак Наталья Александровна

№2 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Турекулова Асима Исакуловна
Комиссия төрағасының орынбасары Бегмуратов Шухрат Махмуткулович

Комиссия хатшысы Аблалимова Бахыт Маратовна
Комиссия мүшелері Ахмадуллина Эльмира Борисовна
Серменова Эльмира Наймангазиевна
Трибосынова Перизат Алдабергеновна
Укимбаева Раули Сакенкызы
Мирзахметова Жанна Мусавалиевна
Иманбаева Акмарал Абаевна
Тарапеева Светлана Николаевна
Абилдаева Айгуль Мадиевна

№3 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Тәттібаева Думан Қойлашбайқызы
Комиссия төрағасының орынбасары Балтабаев Ғалымжан Еркінбайұлы
Комиссия хатшысы Акимбаев Ергазы Хамитбекович
Комиссия мүшелері Мантеева Мира Сагатбековна
Асамбаева Эльмира Жанузаковна
Джумадилов Нуржан Еркинбаевич
Жүрсінова Нұргүл Еркебайқызы
Абилова Динара Бақытқызы
Новожилова Светлана Анатольевна
Дамрина Татьяна Анатольевна
Досамбаева Тажикуль Сыздыкбаевна

№4 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Диханбаева Шолпан Имантаевна
Комиссия төрағасының орынбасары Шатаева Гульжан Баубековна
Комиссия хатшысы Қаратай Асланбек Рүстемұлы
Комиссия мүшелері Маркабаева Лаззат Сергазиевна
Темирханов Ахан Турсынбекович
Ушакбаев Бауыржан Булатбекович
Есентаева Айткул Калиевна
Мейрбекова Шахизат Шайрбековна
Тогайбаева Бибикуль Ерсиновна
Садкалиева Карлыгаш Онылбековна
Куандыкова Калия Алмасбековна

№5 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Нурбалтаева Закура Кенесбаевна
Комиссия төрағасының орынбасары Нұртанов Азамат Жакелұлы
Комиссия хатшысы Бесбаева Гулнур Талгатовна
Комиссия мүшелері Жаппасбаев Маулен Мухитович
Кекельбаева Карлыгаш Кокленовна
Берікқызы Әсем
Карибаева Айдана Айтугановна
Турабекова Алмаш Аманжоловна
Тастанбекова Шолпан Рахметуллаевна

№6 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Нуралиева Динара Хатамовна
Комиссия төрағасының орынбасары Куатбек Кулнаш
Комиссия хатшысы Абдыкалыкова Асима Бекмаханбетовна
Комиссия мүшелері Нұрмұханбетова Назгүл Бейсенбайқызы
Тахизова Шахидахон Абдумаликовна
Нуралиева Тахмина Бахтияровна
Мальцева Кристина Анатольевна

№7 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Алтынбаева Азиза Абдыкалыковна
Комиссия төрағасының орынбасары Джумабекова Рахила Кыдырбековна
Комиссия хатшысы Бектибаева Жулдызай Икарамовна
Комиссия мүшелері Тулесбаев Қайрат Ерденбекович
Сарсенбаева Раушан Жанабаевна
Досполова Жанар Айдаровна
Дуйсембиева Алтынкул Мектеповна
Нурбекова Гульнур Мукушкызы
Джакелова Акмарал Женискызы
Бектібаева Нұрила Ержанқызы
Ниязалиева Мадина Қауымбековна

№8 учаскелік сайлау комиссиясы
Комиссия төрағасы: Чолок-Оглы Эльвира Равильевна
Комиссия төрағасының орынбасары Кемельбекова Роза Кенесовна
Комиссия хатшысы Кулжабаева Динара Бейсабаевна
Комиссия мүшелері Тогаева Маржан Мирзахановна
Кашкынова Жанар Азаматовна
Джуматаева Каршыға Ермекбаевна
Магомадова Луиза Хусановна
Айдарова Амина Усепаевна
Бахтина Анастасия Сергеевна
Егембердиев Сергей Александрович
Леванова Елена Алексеевна

№9 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Кенжебаева Улжан Каипбековна
Комиссия төрағасының орынбасары Тулебаева Бакыткуль Ашимовна
Комиссия хатшысы Жанкуанышева Гульнар Куттикияевна
Комиссия мүшелері Алжанбаев Турехан Орынбасарович
Алибаева Эльмира Елубаевна
Кошкинбаев Бауыржан Исламович
Аймурадова Роза Альжанова
Бердигулова Кулдары Нупбаевна
Шуйншалиева Гульсара Орынбековна

№10 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Семенюк Ольга Федровна
Комиссия төрағасының орынбасары Усенкулова Айбиби Аманбаевна
Комиссия хатшысы Сапарбекова Айгерим Джумабековна
Комиссия мүшелері Рейнке Денис Сергеевич
Жабықбаева Зере Жанузаковна
Череповская Александра Олеговна
Оспанова Динара Арпалысовна
Адилова Гулнар Кауезхановна
Алексеева Регина Сергеевна
Батырбек Шолпан Байзакқызы
Дауырбаева Кунсулу Жолдыгулоыва

№11 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Досмаханұлы Мұхтар
Комиссия төрағасының орынбасары Салимбаева Зауреш Рахманкуловна
Комиссия хатшысы Байзакова Айжан Оналтаевна
Комиссия мүшелері Канапина Мейраш Тугельбаевна
Болтаев Бекайдар Жанатович
Баедилова Гульнара Панаевна
Ошакбаева Гульбану Маратовна
Дуйсембаев Нурлан Токтасынович
Джанузакова Жанар Амирбековна
Садигулова Ляйля Саятбековна
Салыбаева Зульфия Копбаевна

№12 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Джуманова Раушан Еркиновна
Комиссия төрағасының орынбасары Байжекеева Кулайша Джорабековна
Комиссия хатшысы Бекежанова Айжан Мухтаровна
Комиссия мүшелері Маханов Максат Еркинбекович
Кинжебаева Шолпан Рахматиляевна
Бекжанова Маржан Оразбаевна
Бактыбаев Бакытжан Серикович
Датиева Дина Сериковна
Джумашов Жандос Батырханович

№13 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Караулова Нурила Опабековна
Комиссия төрағасының орынбасары Наурызбаева Гульжан Кайнарбаевна
Комиссия хатшысы Нуртаева Динара Акимхановна
Комиссия мүшелері Даниярова Лаззат Омаровна
Карчевская Наталия Наильевна
Кожагалиева Замира Бактыгалиевна
Ходжаева Акбота Абдыкаримовна
Жаксылыкова Гулмира Жаксылыковна
Дуйсенбаева Гульбану Мейрамбековна
Побединская Ольга Петровна
Абдибекова Майра Нышанбековна

№14 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Сламов Галым Тобатайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары Тулендиева Сандугаш Жанатбековна
Комиссия хатшысы Альжанов Алмат Сакенович
Комиссия мүшелері Ізбасов Бағлан Болатұлы
Байманов Куаныш Абдикеримович
Курманова Гулнара Асатуллаевна
Абдикеримова Лаура Такабаевна
Абдымомынова Жанерке Талгатжановна
Нургазиева Жулдыз Шамельденовна
Дуйсенбек Роза Бакытжанкызы
Сариева Дина Абишовна

№15 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Абишев Ергазы Турсыналиевич
Комиссия төрағасының орынбасары Бақыпбай Ерсейіт Совхозбекұлы
Комиссия хатшысы Касымова Аминат Турсынбаевна
Комиссия мүшелері Тулентаева Туйган Курбанбековна
Тажимуратова Алтынай Куандыковна
Алдеков Ербол Абдуганиевич
Юлдашева Айнура Кувандековна
Калниязова Рабия Сагитовна
Ашимова Айгерим Сериковна
Айдарбаева Жанар Сериковна
Абдрахымов Нұрман Нұрланұлы

№16 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Туртаева Князь Танатаровна
Комиссия төрағасының орынбасары Сапашев Бахытжан Жаксылыкович
Комиссия хатшысы Абиев Нурбол Мухтарулы
Комиссия мүшелері Салибеков Кадирбек Жолдасбекович
Ташметов Саят Серикович
Абиева Айган Алихановна
Сатыбалдин Диас Әбдіқадырұлы
Султанбеков Ернар Койшибаевич
Мейірханов Айдын Маратұлы
Абитжанова Жанар Аманжоловна
Иманбердиева Галила Керимкуловна

№17 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Табулдиев Жунисбек Алтынбекович
Комиссия төрағасының орынбасары Калабаев Еркебулан Ибрашович
Комиссия хатшысы Нуртазаева Индира Жарылкасыновна
Комиссия мүшелері Абдраимова Сауле Тутебаевна
Турсунбек Еламан Онгарбайулы
Туганбаева Шолпан Абдикапаровна
Набикулова Фарида Жанатаевна
Тлеумуханов Жанибек Ильясович
Джаскиленов Кайржан Кидржанович

№18 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Ботамкулова Салтанат Батырбековна
Комиссия төрағасының орынбасары Боранов Еркебұлан Ержанұлы

Комиссия хатшысы Сулейманова Зульфия Ширияздановна
Комиссия мүшелері Бостанов Бакытжан Амирбекович
Турымбетова Акмарал Жетесовна
Алимбаев Азамат Жаксыбекович
Байсерке Айназ Ахметбеккызы
Тиенбаев Алпамыс Каржаубаевич
Айнаева Гулнур Исабековна
Кишкеева Замира Абдыумитовна
Конкашева Гульмира Ахановна

№19 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Саду Дина Рахметуллақызы
Комиссия төрағасының орынбасары Дуйсекулова Карлыгаш Дуйсенбаевна
Комиссия хатшысы Икрамова Алтынай Аманкалиевна
Комиссия мүшелері Тойшибекова Динара Мейрхановна
Сакиева Молдир Даулетбековна
Муратов Асхат Айсаналиевич
Жаксиликова Айгуль Нургараевна
Муканов Бекмурат Абдрахманович
Сеймулдаева Гульмира Раймышевна
Айдарова Улжалгас Алмасбековна
Кенжегулова Зина Кылышбаевна

№20 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Тойшибекова Толкын Байтумаевна
Комиссия төрағасының орынбасары Ибраимов Марат Кенжебекович
Комиссия хатшысы Наурызбаева Асел Сарсенбаевна
Комиссия мүшелері Отешева Улфия Ергешевна
Жаксылыкова Айжан Нургараевна
Касымбекова Кулзипа Касакбаевна
Икрамова Диана Саламатовна
Джамалбеков Самат Мухтарович
Муратов Ардак Айсаналиевич Койбагарова Баян Оразбековна
Сейтжапаров Алишер Кыдыралиевич

№21 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Абиев Сагидулла Салиевич
Комиссия төрағасының орынбасары Манапов Ербол Кайырович
Комиссия хатшысы Акжолова Кымбат Амангельдиевна
Комиссия мүшелері Жанболатов Асет Асхатович
Данаева Малика Бахытжановна
Нурулин Ринат Равильевич
Сагиндыкова Айымкуль Омарбековна
Малышева Галина Викторовна
Карабаева Мадина Дахаровна
Ораздан Ерлан Шалкарулы
Абдуов Джамбул Талапбекович

№22 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Альмухамбетова Нурия Абдижанова

Комиссия төрағасының орынбасары Кырыкбаев Бекайдар Фазылович
Комиссия хатшысы Карымсакова Балнур Алпысбаевна
Комиссия мүшелері Туленова Динара Бейсеналиевна
Дилтанова Назира Алтаевна
Абдумуратова Гульвира Калменовна
Бекеева Мира Ережепбайкызы
Калимбетов Кенжебек Алдасугирович
Альменов Арман Амангельдиевич
Егемкулова Гулнур Мынбаевна
Бадышева Назира Шаршеналиевна

№23 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Исабеков Нурсултан Аркабаевич
Комиссия төрағасының орынбасары Сапарбеков Нурболат Суйнбекович
Комиссия хатшысы Куламанова Акжунис Жанибековна
Комиссия мүшелері Ембаев Багдат Айдаралиевич
Мухамедгазыулы Асхат
Хаипова Динара Муржунусовна
Шакиралиев Нуржан Амангелдиевич
Акшалова Айнур Абиманаповна
Дуйсембаева Айгуль Изтлеуовна
Сейлханова Баян Сарсенбаевна
Пашенов Нұрсұлтан Әлімжанұлы

№24 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Шардарбеков Ерсин Амангельдиевич
Комиссия төрағасының орынбасары Сабденбеков Тулеген Зауырбекович
Комиссия хатшысы Жунисова Балжан Умиржановна
Комиссия мүшелері Тілегенова Гауһар Тұрмаханқызы
Тулегенова Зарина Ашимовна
Бураев Бержан Абжамиевич
Нестерова Галина Геннадьевна

№25 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Бейсенгалиева Мадина Сурагановна
Комиссия төрағасының орынбасары Орысбекқызы Сандуғаш
Комиссия хатшысы Дильдебаева Назерке Кобейкызы
Комиссия мүшелері Искандеров Акбар Зайнидинович
Абдугалиев Аманжол Толеубайұлы
Шарипбеков Ораз Тунгишбаевич
Кирсанова Ольга Альгертовна

№26 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Бояринова Оксана Александровна

Комиссия төрағасының орынбасары Криштопина Ольга Витальевна
Комиссия хатшысы Айтмаханбет Әйгерім Жанасқызы

Комиссия мүшелері Еркимбаева Айжан Аскаровна
Савиди Оксана Юрьевна
Бахарева Ольга Александровна
Ергешева Юлия Викторовна
Омарбекова Акмарал Абдибаевна
Асқар Гүлмира

№27 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Бекежанов Нұржан Балтабайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары Валихан Жасұлан Валиханұлы
Комиссия хатшысы Жолдыбаева Гаухар Каримбердиевна
Комиссия мүшелері Махамбеталиев Канат Махамбеталиұлы
Серикбаева Минаш Сарбасовна
Сайфуллина Альфия Шамилевна
Кулибаева Жанара Ынтымаковна
Дарибаева Мариям Жамаловна
Телеуов Нышанәлі Болатұлы

№28 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Азимбай Алишер
Комиссия төрағасының орынбасары Мырзахметова Маржан Рахимжановна
Комиссия хатшысы Селеубаева Раушан Жаксыновна
Комиссия мүшелері Калыбаев Нұрмухаммед Рустемұлы
Борангазиева Шолпан Жетписбаевна
Сапархан Жансая Бахытханқызы
Төлебаева Айжан Дүсембекқызы
Есқараева Айзада Қуантайқызы
Рсбаева Галия Орнбаевна
Шоканова Маншук Тулегеновна
Абдулин Еркебұлан Абдулинұлы

№29 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Булекбаева Рахима Бекетовна
Комиссия төрағасының орынбасары Нарынбекова Турсынхан Аусхановна
Комиссия хатшысы Бекбергенова Акбота Калкамановна
Комиссия мүшелері Досбаев Берекет Шарафадинович
Құрбанова Толқын Смайлқызы
Жанабаева Айшолпан Мырзабаевна Байманова Фируза Амангельдиевна

№30 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Ботамкулова Айнур Батырбековна
Комиссия төрағасының орынбасары Алимбекова Айгуль Сейсенкызы
Комиссия хатшысы Ургулжаева Айман Мадуарбековна
Комиссия мүшелері Анарбаева Гульнара Джарасовна
Дауытқұл Тұрсынхан Мухтарұлы
Аскарова Гаухар Конисбековна
Калдарова Динара Апшашимовна
Меркибаева Шынар Калыбаевна
Шекпенбай Әнел Маратқызы
Умиралиева Сабира Дариябековна
Бозжигитова Эльмира Жаксылыковна

№31 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Айтжанова Гульмира Асылбековна

Комиссия төрағасының орынбасары Суркова Елена Викторовна
Комиссия хатшысы Пердеева Ботакөз Ғажапқызы
Комиссия мүшелері Орынбек Асылбек Оразбекұлы
Жаксыбаев Азат Кайратович
Демесинова Калмира Нургалиевна
Мынжасарова Жанар Битановна
Бахтыбаева Жадра Толеухановна
Абенова Гаухар Карабаевна
Нугаев Юрий Сергеевич
Сауқымбек Мөлдір Ғалымжанқызы

№32 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Джолдыгулова Зауре Келменбетова
Комиссия төрағасының орынбасары Ордашева Айман Жолдасовна
Комиссия хатшысы Анаров Ақниет Әлмұханұлы
Комиссия мүшелері Шаймен Ануар Жеңісбекұлы
Гайдулина Галия Решатовна
Курбанов Толкын Маккамович
Хамитова Фатима Хасановна
Измуханова Гулжан Гизатоллаевна
Есеналиева Райхан Куанышевна

№33 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Тотаев Сейтхан Туреханович
Комиссия төрағасының орынбасары Баккараев Елебек Жунисович
Комиссия хатшысы Есеналиева Айгерим Тиленбергеновна
Комиссия мүшелері Заматкулова Роза Камаловна
Козбахова Перизат Ниязбековна
Туймеева Гулмира Халиковна
Мусирманкулов Нурлыбет Садуакасович

№34 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Кенжетаева Гулжайна Турлыбековна
Комиссия төрағасының орынбасары Шайжанова Жанат Аманкуловна
Комиссия хатшысы Джакашев Жалгас Аскарович
Комиссия мүшелері Шишкин Андрей Александрович
Рахимова Жанна Тажибековна
Сулейменкулова Жансая Балхыбековна
Бокаев Куат Шарипулы
Кусемисова Лаззат Парымбековна
Исмаилова Жазира Туганбайкызы
Савицкая Валентина Николаевна
Мустафаева Айнур Абсаматовна

№35 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Койлыбаева Эльмира Сериковна

Комиссия төрағасының орынбасары Бактыбаева Сандугаш Расулбековна
Комиссия хатшысы Елемесова Айгерим Ериккызы
Комиссия мүшелері Нармуратов Шайзат Абуович
Сейсембекова Ляззат Амантаевна
Рыскулова Сәуле Рыскуловна
Исмаилова Баглан Орымбаевна
Ермекбаева Кымбат Махановна
Молдакулова Захида Оралбековна
Асанқызы Айдана
Сапаралиева Индира Жумабековна

№36 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Туребекова Жамила Мавлетовна
Комиссия төрағасының орынбасары Барлыбаева Айша Есетбековна
Комиссия хатшысы Ешенбекова Алтынай Нұрболқызы
Комиссия мүшелері Бегалиев Төлеби Ермекұлы
Омирбаева Айдын Шакеновна
Алимбекова Жазира Мынболатовна
Бадырова Айнур Нурлановна
Калашникова Олеся Петровна
Нажмутдинова Олимпиада Зияуддиновна
Мадиева Мариям Бекмурзаевна
Абдуллаева Гульнара Абдуталыковна

№37 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Акылжанова Жамила Аманжоловна
Комиссия төрағасының орынбасары Абжамиева Индира Токсанбаевна
Комиссия хатшысы Сәтбай Күлжан Қойшыбайқызы
Комиссия мүшелері Светачев Игорь Евгеньевич
Лбова Наталья Александровна
Шарбадарова Гульмира Орынбасаровна
Уревская Светлана Григорьевна
Тажибаева Салтанат Сайрамбаевна
Раймбердиева Зауре Алтаевна
Кабатаева Дамира Жолдыбаевна
Дауренбекова Жанна Каришаловна

№38 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Дарменова Эльнара Тураровна
Комиссия төрағасының орынбасары Рянзина Елена Владимировна
Комиссия хатшысы Джакипова Аида Абдисатаровна
Комиссия мүшелері Гусманова Магафура Махмутовна
Кудайбергенова Сауле Мусапаровна
Тулепбергенова Алия Абитаевна
Садыкова Молдир Жумабаевна
Бекбосынова Каршыга Асанкуловна
Кокаева Айнур Амзебековна
Аубакирова Жаннат Калкеновна
Гурский Владислав Игоревич

№39 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Маханов Елдос Усупбаевич
Комиссия төрағасының орынбасары Алмабаева Алтынай Куанышовна
Комиссия хатшысы Абитаева Балзия Жарасбеккызы
Комиссия мүшелері Сыздыкбаева Галия Жолтановна
Тулепбергенов Дастан Абдиханович
Журумбаева Асель Куатбековна
Абильдаева Гульжан Ергалиқызы
Джуматаева Гульжан Карипбаевна
Ташекеева Аида Сейткасымовна
Нуралиева Шынар Бексейтовна
Ізтұяқ Жамбыл Алпысбайұлы

№40 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Есеев Саясат Керимбекович
Комиссия төрағасының орынбасары Джакипова Аида Кенжекуловна
Комиссия хатшысы Кыйыктаева Булбул Адиловна
Комиссия мүшелері Парман Динара Бақтыбекқызы
Искакова Жайдарлы Дауренбековна
Раймкулова Айгуль Абдимомыновна
Ермекбай Мөлдір Досымханқызы
Әлімбек Гауһар Жанаткызы
Рәтбек Медина Рәтбекқызы
Кусаинова Жанар Алпысбаевна
Ибраева Гульсара Иманбердиевна

№41 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Нурпейсов Мухаметжан Кенжетаевич
Комиссия төрағасының орынбасары Сейтқасым Айбек Максимұлы
Комиссия хатшысы Есентаева Бакыткуль Усеновна
Комиссия мүшелері Аралбаева Айзат Ғаникызы
Тлегенов Даулетбай Бисенбаевич
Сенбекова Улжан Сенбековна
Курманкулова Эльмира Досанқызы
Серикова Майра Байдаулетовна
Ошакбаев Рауан Маратович
Абдиханова Айман Тураровна
Сурабалдиева Бахыт Турсыновна
Мадимаров Ергали Сатыбалдыевич

№42 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Касымбаева Карлыгаш Кантаевна
Комиссия төрағасының орынбасары Серикова Сандуғаш Сайлауовна
Комиссия хатшысы Әбдіғапарқызы Айдана
Комиссия мүшелері Сәбден Эльмира Жақсыбекқызы
Жылқыбекова Қарлығаш Пернебекқызы
Таймай Абзал Жұматайұлы
Абдрашитова Сандуғаш Айдарқызы
Оспанбаев Абзал Бахытбекович
Сарсенбиева Лаззат Турсынбаевна
Әлекеш Әсел Жанатқызы
Бажирова Балжан Толинбековна

№43 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Баймуратов Нуржан Сайлаубаевич
Комиссия төрағасының орынбасары Пірімқұл Назгүл Мұратқызы
Комиссия хатшысы Естемесова Маржан Жумахановна
Комиссия мүшелері Идиятова Гульзира Жандаулетовна
Нургалиев Бексултан Сагинбекулы
Омаров Жұбаныш Қамқорұлы
Арынова Багила Жексенбаевна
Искакова Гульсим Нуртаевна
Танабаева Куралай Дуйсеновна
Турысбаев Азиз Рашидұлы
Шарипбаева Макпал Лесовна

№44 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Райкулов Маулен Райкулович
Комиссия төрағасының орынбасары Кембаева Роза Жунисбеккызы
Комиссия хатшысы Аманбаева Зарина Дүйсеналықызы
Комиссия мүшелері Нусипбекова Салима Жунисбековна
Нурхожаев Нурболат Жумабекович
Сатишбекова Ляззат Ергенбаевна
Озбекова Айгерим Мараткызы
Тлепбергенова Шарипа Пернебековна
Нуралиева Эльмира Токбергеновна
Даненова Аида Алшинбаевна
Жаксыбеков Баймурат

№45 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Ахметов Ерғали Сейлбекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары Артиков Нуржан Зиядинович
Комиссия хатшысы Калдыбекова Айнур Абубакировна
Комиссия мүшелері Сыздыкова Айгуль Сериковна
Нартаева Гулнур Умирзаковна
Қозыбақова Жансая Айтуғанқызы
Әділбек Фарида Әділбекқызы
Ыбрайым Роза Көлбайқызы
Жолдыбаева Салтанат Мейрамбековна
Медет Гүлназ Медетқызы
Нурлыбаев Бахытжан Амирханович

№46 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Есеналиева Майра Аманкулкызы
Комиссия төрағасының орынбасары Баймаханова Куралай Турганбековна
Комиссия хатшысы Нуртаева Шолпан Нуржауқызы
Комиссия мүшелері Абдурашитова Бибайша Орисбаевна
Сыздыков Ерлан Берденгалиевич
Раймбекова Жанар Куралбаевна
Манапова Гулбану Сулейменовна
Сейткулова Гаухар Мамбетовна
Конысбекова Гульбану Қалдыбаевна
Садырова Акбота Куанышовна
Бегасилова Назира Аскаровна

№47 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Тогисова Раиса Дастеновна
Комиссия төрағасының орынбасары Үсен Мадияр Бейбітұлы
Комиссия хатшысы Турбаева Гулимжан Узбекқызы
Комиссия мүшелері Мураталиев Нуржан Сагынбаевич
Колбаева Жулдыз Агадиловна
Апсаматов Канат Турлыбаевич
Әбуша Ақмарал Алдабайқызы
Читабаев Канат Темирболатович
Ержанов Рахат Канатович
Сүгіралиев Дархан Еркінбекұлы
Рустемова Айза Рустемовна

№48 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Дуйсенбаева Лаура Мизановна
Комиссия төрағасының орынбасары Егембердиева Гульнар Тураровна
Комиссия хатшысы Тортаева Эльмира Нургазыевна
Комиссия мүшелері Абирбекова Райхан Бигазыевна
Маханова Дина Конысбековна
Батырбекова Айгуль Тимурлановна
Тайганбеков Жантай Малимбаевич
Жамбекова Мөлдір Асылбекқызы
Сабраимова Сауле Тазабаевна
Ахметова Гаухар Бекмадиякызы
Жолдыгулова Фариза Жакыпбековна

№49 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Киябаева Роза Байузаковна
Комиссия төрағасының орынбасары Әбдікеш Ернар Үмбетиярұлы

Комиссия хатшысы Кумекова Жанар Маликовна
Комиссия мүшелері Байбосынова Динара Калдыбеккызы
Асанова Жауар Сархинговна
Бералиева Гульмира Рахымбековна
Маханова Гаухар Кермалиевна
Сопбекова Магира Байузаковна
Шырынханова Аружан Жеңісбекқызы
Махашева Назира Ермековна
Алдабергенова Гульжан Пернибаевна

№50 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Төлеу Салтанат Ерсағатқызы
Комиссия төрағасының орынбасары Амирекулова Айман Шораевна
Комиссия хатшысы Тиляев Дархан Ауесханович
Комиссия мүшелері Калкабаев Мухит Ахтанбердиевич
Тұнғат Гаухар Мұратқызы
Джумабаева Меруерт Азимхановна
Халыктаева Гулиса Тельмановна
Молдабекова Калила Асемовна
Амиркулова Карлыгаш Кумисбековна
Акилбекова Гульмира Мадибековна
Тулебекова Рахат Амантаевна

№51 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Фризен Юлия Николаевна
Комиссия төрағасының орынбасары Бобер Райхан Каратаевна
Комиссия хатшысы Бекбалаева Гульнар Исаевна
Комиссия мүшелері Сарыева Дина Кемаловна
Мансурова Гульнара Махмеджановна
Амиров Мухит Рахметович
Байтемирова Айнур Сейткаримовна
Тарасевич Анна Александровна
Сарманбетова Гульмира Каратаевна
Ямщикова Наталья Георгиевна
Мухамбетова Жанна Бектургановна

№52 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Қуанышбекова Ляззат Тураровна
Комиссия төрағасының орынбасары Мураталиева Нуржамал Мухтаровна
Комиссия хатшысы Мейрманова Ляззат Касеналиевна
Комиссия мүшелері Исахова Жанар Мамырхановна
Шаршыбаева Саракул Дуйсенбековна
Баялиева Гульшат Мухтаркызы
Укибаева Гульзат Каскарауовна
Айдабосынова Жамила Несипбековна
Орманбекова Айгерим Панарбековна

№53 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Абдуллаева Куляш Мухтаровна
Комиссия төрағасының орынбасары Дуанбекова Гулнар Сембековна
Комиссия хатшысы Скакова Нурила Смаханкызы
Комиссия мүшелері Рысбекова Дина Кайсаровна
Тиленчиева Женискуль Мамыровна
Айтжанова Гульмира Бейсеновна
Омарова Еркежан Исахановна
Қылышбай Нұрдана Бақытжанқызы
Абдрахманова Шолпан Тураровна
Нурханова Лаззат Жанкошевна
Рымбек Бекзат Қалдыбекұлы

№54 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Гурская Светлана Богдановна
Комиссия төрағасының орынбасары Илесов Бакытжан Тасыбекович
Комиссия хатшысы Спатова Айнар Амангельдыевна
Комиссия мүшелері Синкина Лариса Николаевна
Орлов Евгений Александрович
Литвинова Надежда Ивановна
Аптабекова Райхан Ташбулатовна
Кумисбеков Жасулан Болатбекович
Жакипова Дана Мустафаевна
Есенбаев Алимжан Даулетович
Аралбаев Жақсыбай Жағалбайұлы

№55 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Хамзаев Канат Насреддинович
Комиссия төрағасының
орынбасары Дадабаев Фахридин Рустамович
Комиссия хатшысы Нармухамбетов Марат Полатович
Комиссия мүшелері Глинская Татьяна Владимировна
Ризаева Нур Расуловна
Джанкулова Балтакуль Стамбековна
Есчанов Алмас Отанович

№56 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Баймедетов Серик Досмурзаевич
Комиссия төрағасының
орынбасары Махамбетов Аскар Болатович
Комиссия хатшысы Шымбекова Нагима Есенгельдыевна
Комиссия мүшелері Бестереков Кайсар Бакитович
Телесбаев Бексұлтан Халмахамбетұлы
Жуашева Маржан Есенхановна
Жуматаев Толеген Серикович

№57 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Ернишев Кайрат Асильбекович
Комиссия төрағасының
орынбасары Абильдаев Айдар Абубакирович
Комиссия хатшысы Даденова Эльмира Уалихановна
Комиссия мүшелері Алимбетова Рабига Ваисбековна
Коккозова Жазира Жасыузаковна
Исабекова Айжан Батыржановна
Нуртаза Назерке Алтынбекқызы
Ранова Гулнар Кошеновна
Саипов Канат Калмахамбетович

№58 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Тұрысбек Мұрат Жарылқапұлы
Комиссия төрағасының орынбасары Кыпшакбаева Гульмира Смаилхановна
Комиссия хатшысы Баидаулетова Лазат Ынтыкбаевна

Комиссия мүшелері Утегенов Айдос Шукирбаевич
Сапаева Индира Рысбековна
Жаманбаева Айгуль Сексенбаевна
Есбай Әйгерім Бәділдақызы

№59 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Мусрепов Сабит Мейрханович
Комиссия төрағасының орынбасары Бораншы Еркебулан Амиржанулы
Комиссия хатшысы Абдыкапарова Сания Сержанқызы
Комиссия мүшелері Арпабекова Мөлдір Болатбайқызы
Мамбеткулова Насиба Тілеумуратовна
Дайырбекова Гульнур Мамралиевна
Киыктаева Балжан Адиловна

№60 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Рустемова Венера Ибрашевна
Комиссия төрағасының орынбасары Джалимбетова Раушан Дюйсембековна
Комиссия хатшысы Кадырова Айгуль Еркиновна

Комиссия мүшелері Хожамбергенов Назербай Ембергенович
Сейлбек Айжан Нұржанқызы
Нильдибаева Динара Жуматаевна
Примбаева Ляззат Баймахановна
Бекибаева Алуа Суинбеккызы
Әбдірақова Гаухар Ержігітқызы

№61 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Жанузакова Салтанат Аскаркызы
Комиссия төрағасының орынбасары Жоралбаева Жумакул Киргизбаевна
Комиссия хатшысы Есалиева Курманкуль Сейткуловна
Комиссия мүшелері Шайымов Ғазиз Мирамбекович
Молдакаримова Жанерке Джакыповна
Кожахматова Дарига Рахмановна
Серпаева Карлыгаш Османовна
Исмаилова Гаухар Сейткуловна
Смагулов Дәулет Кемелханович
Қырғызбаева Арайлым Жұмабайқызы
Абсат Меруерт Толегенқызы

№62 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Маркина Альфия Асетовна
Комиссия төрағасының орынбасары Раймқұлова Ақтоты Азаматқызы
Комиссия хатшысы Долгинцева Юлия Павловна
Комиссия мүшелері Мамедов Мамед Камильевич
Наурызбаева Диана Сагатбековна
Соколова Татьяна Владимировна
Агарков Виталий Сергеевич
Никитина Елена Владимировна
Похилько Виктория Дмитриевна
Эсатов Рустам Сайцалиевич
Ботяновская Юлия Анатольевна

№63 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Беляева Марина Васильевна
Комиссия төрағасының орынбасары Кульжанова Зейнеп Сагидуллакызы
Комиссия хатшысы Алимкулова Карлыгаш Байтышовна
Комиссия мүшелері Марзоев Руслан Магометович
Ляхович Михаил Михаилович
Молдраимова Айгуль Баймаханбетовна
Каракозова Елена Владимировна
Абдымомынова Рая Аккуловна
Токанова Гульмира Жумакожоевна

№64 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Саулебаева Улболсын Талипбековна
Комиссия төрағасының орынбасары Агигаева Карлыгаш Айтановна
Комиссия хатшысы Гурова Татьяна Александровна
Комиссия мүшелері Абдиманапова Гульнара Далибаевна
Асланова Замира Мирнагиевна
Утепова Молдир Женисбековна
Космаилова Алмаш Миятбековна

№65 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Кенесариев Сабит Насирович
Комиссия төрағасының орынбасары Жанадилов Наурыз Шамелулы
Комиссия хатшысы Партенова Айгуль Каримовна
Комиссия мүшелері Пак Тамара Терентьевна
Молдадосова Жулдыз Аманкосовна
Адилова Анар Нарымбетовна
Рапилбаев Ержан Избасарович
Отраубаева Нурила Рүстембекқызы
Касымова Данелия Болатбекқызы

№66 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Есеева Рахия Райкуловна
Комиссия төрағасының орынбасары Аманкулова Кымбат Кенжебаевна
Комиссия хатшысы Мураталиева Жансая Жанболатовна
Комиссия мүшелері Жайнабекова Гулзира Абирбековна
Мейрахатқызы Назген
Егисинова Әсем Ужитбекқызы
Кульжаева Райкуль Ахметхановна
Абдикеримова Асель Сайлаубековна
Жаксылыкбаева Патима Жумагалиевна
Абдикулова Шуақ Мәжитқызы
Жакипова Акмарал Мырзажановна

№67 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Даминова Багдат Турдахметовна

Комиссия төрағасының орынбасары Сулейман Ақбота Лесбекқызы

Комиссия хатшысы Токтарбаева Гульназ Калибековна
Комиссия мүшелері Уристимбекова Мансия Идиятовна
Қоныс Зейнеп Қайратқызы
Арғынбеков Мұхамеджан Бауыржанұлы
Абишева Камиля Серикбаевна
Амиркулов Бауыржан Султанбекович
Рүстембеков Дулат Сейфуллаұлы
Маханбетқұл Руслан Ержанұлы
Орманова Калима Елтаевна

№68 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Асабай Қалтай Арынұлы
Комиссия төрағасының орынбасары Кубеева Сабина Орынбековна
Комиссия хатшысы Сманова Улданай Калдыбаевна
Комиссия мүшелері Байжарықова Жанар Базарбайқызы
Өтеген Руслан Қанатұлы
Махсетқызы Айнур
Малдыбаева Салтанат Зарыккановна
Примкулова Гульнур Бейбитовна
Курманкулова Рыскул Абдисаттаровна
Кенжекулова Нурсулу Айтбековна
Канкожаева Қарлығаш Жарылкасыновна

№69 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Абдрешева Гульжахан Есеновна
Комиссия төрағасының орынбасары Мухамедкулова Гулдана Орынбасаровна
Комиссия хатшысы Абзелбекова Айгерим Амирхановна
Комиссия мүшелері Маниева Дамира Жаркынбекқызы
Медеева Гульмира Сериковна
Абдирова Сандугаш Максаткызы
Дуйсеков Торехан Турсынович
Сейтбаева Гульбахран Байгуттиовна
Тилеулиева Гульнур Бакытовна
Нарбекова Айнур Мырзахметовна
Тұрсын Ұлжан Төреханқызы

№70 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Бердимбетова Гульбахира Камаловна
Комиссия төрағасының орынбасары Копабаева Орынкул Шагаевна
Комиссия хатшысы Ишанова Салтанат Абухановна
Комиссия мүшелері Бекбаева Шолпан Нурлыбаевна
Митанова Құралай Куленовна
Бекежанова Индира Копишовна
Керімбекова Сандуғаш Болатбекқызы
Батанова Салтанат Адилбековна
Бекбосынова Назира Батырбекқызы
Джунусалиева Айжамал Туратовна
Тайтелиева Бекзат Кадырбековна

№71 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Кулсимакова Гульнар Калмагамбетовна
Комиссия төрағасының орынбасары Аширова Шахизада Бектурсыновна
Комиссия хатшысы Абишева Анар Нуржановна
Комиссия мүшелері Калыков Абзал Орынбасарович
Жалкенов Жандос Муратович
Калиакперова Айжан Нургумаровна
Малдыбаева Колканат Зарыкхановна
Садыкова Дурия Джаханбековна
Құлтаев Медеу Рахымжанұлы
Нуралы Бауыржан Шымкентұлы
Ильяс Дамир Дарынұлы

№72 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Абашова Айнур Каримуллаевна
Комиссия төрағасының орынбасары Сапарбаева Гаухар Дуйсеновна
Комиссия хатшысы Анарова Ақерке Касымбекқызы
Комиссия мүшелері Жолдасова Бакыткул Карловна
Шолпанбекова Кенескуль Онланбаевна
Тайшабарова Камар Немисбековна
Нарымбетова Эльмира Ушкемпировна
Бекзатова Альбина Манатовна
Тойбаева Аида Насырхановна
Калдыбекова Баяна Раманкуловна
Карчаева Халимат Далхатовна

№73 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Онгарбаева Жанна Буркитбаевна
Комиссия төрағасының орынбасары Битореева Сандугаш Байкадамовна
Комиссия хатшысы Орынбаева Жансая Дуйсеновна
Комиссия мүшелері Керемкулова Мадина Калбаевна
Азирбаева Айткул Аяпбергеновна
Кулшыкова Айгуль Калыбаиевна
Тасыбекова Эльмира Джапаровна
Гаппарова Жанат Аскаровна
Таубалдиева Асель Жетписбаевна
Нурсейтова Айнаш Канафиновна
Сабырова Лаура Әбдіғалиқызы

№74 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Раптаева Гульнара Муратбековна
Комиссия төрағасының орынбасары Батырбаева Салтанат Куанышбековна
Комиссия хатшысы Жолтаева Аида Жолтайқызы
Комиссия мүшелері Писпекбаева Гульмайра Шариповна
Сембиева Лаура Максутовна
Ахметова Эльмира Ахметовна
Ахметғали Динара Ержанқызы
Тасыбекова Бекзада Шамидиновна
Удергенова Жулдызай Жанбырбаевна

№75 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Шортанбекова Фарида Советбековна
Комиссия төрағасының орынбасары Курманбаев Нуркен Мейрбекович
Комиссия хатшысы Батырбекова Эльмира Каримовна
Комиссия мүшелері Дербисалиева Кадиша Аманкуловна
Сейілбекова Зина Ермекқызы
Әшімова Ақерке Арыстанбекқызы
Ахметова Шолпан Ахметовна
Османова Камилла Армановна
Спатаева Анар Исатайқызы
Утеулиева Айсулу Усеновна
Оразғалиев Ернұр Ертайұлы

№76 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Рахымбекұлы Мақсат
Комиссия төрағасының орынбасары Сәбитов Руслан Сәбитұлы
Комиссия хатшысы Алтайбек Анель Ертайқызы
Комиссия мүшелері Аширмухамедов Шади Абдрахимович
Қырықбай Ырысжан Мейрамбекқызы
Танирбергенова Раушан Алтынбековна
Избасаров Орынбек Ерболович
Касымов Сардор Аскарович
Жантайлақ Шыңғысхан Асетханұлы

№77 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Сегизбаева Раушан Жанасбековна
Комиссия төрағасының
орынбасары Нуркебаева Раушан Сайлаубековна
Комиссия хатшысы Азимханова Жулдыз Карасаевна
Комиссия мүшелері Зайдуллаева Гульмира Асановна
Махамбет Гульнара Куанышевна
Тулегенова Гульмира Рысбаевна
Жантлесова Майра Байырхасыновна
Жакипова Галия Орынбековна
Молдашева Анар Сатылгановна
Абилдаев Самат Алтынбекович
Байназарова Жанар Джамбралиевна

№78 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Сапаралиева Бакит Жумабековна
Комиссия төрағасының орынбасары Джунисова Бакыткуль Камашовна
Комиссия хатшысы Алимханова Жадыра Ажмаханқызы
Комиссия мүшелері Сасикбаев Есимжан Аринтаевич
Бердиханов Полаткалий Нурдаулетович
Жулсаитова Гульжан Ерубаевна
Джангирбаева Аида Талипбековна
Аманкосова Дарига Казымовна
Силханова Акбота Кошкаровна

№79 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Бердиханова Махабат Нурдаулетовна
Комиссия төрағасының орынбасары Омашева Райхан Базарбаевна
Комиссия хатшысы Абилдаева Арайлым Аскатовна
Комиссия мүшелері Жарылгасинова Майра Жумажановна
Силханов Кайрат Кошкарович
Дабылбекова Айгерим Курмангалиевна
Шавалиева Гания Наримановна
Кабылбекова Асылзат Шархановна
Абдыкалыкова Гульназ Мусабековна
Нуранова Айгуль Ниетовна
Құттыбаев Нұрсұлтан Нұрболатұлы

№80 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Жаксылыков Бауржан Расылханович
Комиссия төрағасының орынбасары Абдуллаева Шолпан Заевна
Комиссия хатшысы Дыва Заида Харбиевна
Комиссия мүшелері Мураталиева Айнура Сайлаубаевна
Пепеляев Вячеслав Владимирович
Короткова Елена Викторовна
Новокшонова Зухра Борисовна
Михайлова Людмила Викторовна
Мейрамбай Сәния Манапқызы
Корнева Елена Сергеевна
Көбей Жолдасбек Жаналыұлы

№81 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Абдешова Айжан Актлеуовна
Комиссия төрағасының орынбасары Керимбекова Айгул Смановна
Комиссия хатшысы Наурызбаева Куралай Рахатовна
Комиссия мүшелері Мырзахметова Қарлығаш Асқарбекқызы
Наукебай Назерке Тлекжанқызы
Халиков Тайр Гайбуллаевич
Байториева Айзада Мухтаровна
Тайлюбекова Гульбан Тайлюбековна
Зияталы Әйгерім Ержанқызы
Кенжебек Жайнара Нұраханқызы
Асанова Гульнара Дуйсеновна

№82 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Гладченко Марина Васильевна
Комиссия төрағасының орынбасары Найдёнова Лилия Марсовна
Комиссия хатшысы Джапарова Қуралай Бакытбековна

Комиссия мүшелері Орынбаев Нұрсұлтан Кенжебайұлы
Амиркулова Жанар Кумысбековна
Табалдиева Светлана Кабылбековна
Никитина Светлана Викторовна
Жанибекова Айжан Шархановна
Рыбакова Антонида Юрьевна
Мухамедзерова Татьяна Владимировна
Ержан Әлішер Ержанұлы

№83 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Джолдасова Гульфия Сабитовна
Комиссия төрағасының орынбасары Ходжаева Гулжан Исхаковна
Комиссия хатшысы Шоханова Индира Шохановна
Комиссия мүшелері Сатыбалдыұлы Ермек
Балгабаева Салтанат Есиркеповна
Сагимбаева Лаура Нагашыбаевна
Жумадилова Майя Боранкулкызы
Рахманова Багдат Асылхановна
Иманбердиева Жамал Турсыновна
Шавейникова Анастасия Александровна
Садуанов Рахат Кенесович

№84 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Шинбергенов Унталап Кипшакович
Комиссия төрағасының орынбасары Құлжан Айгул Жұмаділдақызы
Комиссия хатшысы Бегалықызы Баян
Комиссия мүшелері Божымбаева Минура Сарсенбековна
Каражигитов Кайрат Джумадилдаевич
Сыздыкбаева Алия Нуржановна
Жумирова Маржанкуль Карабековна
Жайнабеков Нурлан Абирбекович
Жаматова Ардак Манаповна
Момынжанов Әлихан Серікұлы
Абишева Жансая Мукашевна

№85 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Кошкарова Акмарал Абсатовна
Комиссия төрағасының орынбасары Устемирова Перизат Есиркеповна
Комиссия хатшысы Антеева Акмарал Кенесбековна
Комиссия мүшелері Калыкулов Сакен Майконович
Мамбетова Марзия Мейрхановна
Елемесов Максат Абаевич
Жарылкапов Маканбет Кудайбергенович
Байдыханова Майра Кыргызбаевна
Жамашев Нурлан Байтанович
Сарсенбаева Мая Серикбевна
Умирбаева Гульнара Курашкызы

№86 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Жантлесов Еркебулан Бекетович
Комиссия төрағасының орынбасары Куралбаев Алтынбек Жуасбекович
Комиссия хатшысы Дуйсекова Дарига Аллабергеновна
Комиссия мүшелері Агайдаров Ербол Асанкулович
Айтбаев Газиз Жамалович
Абилазова Галия Усенкызы
Усербаева Жанат Майдановна
Саршаева Эльмира Болатбековна
Таждинов Берик Куанышович

№87 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Каримсакова Сандугаш Дуанбековна
Комиссия төрағасының орынбасары Еркимбекова Рабига Касымовна
Комиссия хатшысы Мамырбаева Фарида Маликовна
Комиссия мүшелері Жапаров Құдайберді Аманбердіұлы
Әбдіралі Дана Манатбекқызы
Бейсенова Роза Аманбаевна
Ақпанбаева Дина Аманжоловна
Омарова Акерке Абдрамановна
Алимбекова Гулжан Сатбаевна
Өскенбаев Айдын Еркінбекұлы
Умиралиева Асел Серикхановна

№88 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Аширбеков Оразхан Жанаевич
Комиссия төрағасының орынбасары Назымбеков Куаныш Байялыевич
Комиссия хатшысы Дайрова Кульшат Тасболатовна
Комиссия мүшелері Сауытов Олжас Алтынбекұлы
Дәулет Нұрсат Үсенұлы
Тажибаева Зере Смаиловна
Байгазиева Асем Джамбуловна
Тереқұл Дос-Смағұл Мұратханұлы
Мырзатай Медет Тәуекелұлы
Демесинова Жанна Кулбаевна
Кеужанова Багила Арыстанбековна

№89 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Дуйсенбаев Букейхан Жакипович
Комиссия төрағасының орынбасары Дауов Азамат Серикулы
Комиссия хатшысы Бекжанова Кульшат Сатыбалдиевна
Комиссия мүшелері Мамбеталиева Алия Мекемтасовна
Кулумбетова Эльвира Ауесбековна
Тәліпбай Анар Даулетқызы
Тілеуімбет Шапағат Сакенқызы

№90 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Әбдіқалық Нұрбол Әбубәкірұлы
Комиссия төрағасының орынбасары Бекболатов Сейдахмет Оразбекович
Комиссия хатшысы Бесбаева Нургул Керимбайкызы
Комиссия мүшелері Баймаханова Шолпан Орынбаевна
Баймаханова Алтын Гайныйкызы
Мұхамаева Қымбат Болатбекқызы
Таласбаева Жансая Темирланкызы

№91 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Оразбай Рабиға Диханқызы
Комиссия төрағасының орынбасары Джанисбаев Канат Турсынович
Комиссия хатшысы Уразбекова Боларкул Куандыковна
Комиссия мүшелері Бакбергенов Шерзат Бакбергенович
Наурызбаев Асаубек Аманкелдиевич
Серикбаев Канат Акилбаевич
Туймаханова Салтанат Сансизбаевна
Карабалаев Нурбек Абилжанович
Ботанбеков Еркин Нышаналиевич
Курбанбаев Ергали Кармысович
Жаңабаева Таңшолпан Асылханқызы

№92 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Жолдасова Гүлзия Сәбитқызы
Комиссия төрағасының орынбасары Каримова Гулзат Калдыбековна
Комиссия хатшысы Тулеуов Берик Маматаевич
Комиссия мүшелері Адильханова Раушан Умирхановна
Ауганбаева Марал Райымбековна

№93 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Каримова Гульмира Ауесхановна
Комиссия төрағасының орынбасары Даулетжанова Эльмира Аскаровна
Комиссия хатшысы Омарова Жаухар Советовна
Комиссия мүшелері Исакжанова Мохира Ихтиярхановна
Артыкбаева Ляйля Абдуманаповна

№96 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Изтилеуова Гулбану Тургиналиевна
Комиссия төрағасының орынбасары Кондыбаева Уасима Алимбековна
Комиссия хатшысы Хичий Кристина Павловна
Комиссия мүшелері Ибрагимова Айгуль Карасаевна
Беркутова Эльмира Желдибаевна

№97 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Толебекова Нургуль Амантаевна
Комиссия төрағасының орынбасары Токбергенова Акерке Ахметовна
Комиссия хатшысы Токсейтова Айнур Бейшимбаевна
Комиссия мүшелері Сагимбекова Сауле Жума-Алиевна
Альжанова Сауле Сейтжановна

№99 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Абдрахманов Нурали Шакирович
Комиссия төрағасының орынбасары Умарова Рита Тураровна
Комиссия хатшысы Тин Татьяна Владимировна
Комиссия мүшелері Аширбаева Лаура Маликовна
Умарова Дария Бердибековна

№100 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Адамбаева Гульжазира Каратаевна
Комиссия төрағасының орынбасары Туребекова Гулнар Рысалиевна
Комиссия хатшысы Амирова Бекзат Мажитовна
Комиссия мүшелері Тәңірберген Райхан Тәңірбергенқызы
Абиева Сакып Мынбаевна

№101 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Бекебаева Айман Кенжебековна
Комиссия төрағасының орынбасары Карабаева Асель Сайлаубековна
Комиссия хатшысы Әбдіралі Айгерім Муратқызы
Комиссия мүшелері Сейсебаева Жанна Мураталиевна
Сартмамбетова Жибек Шукуруллаевна

№102 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Аблусаметов Данияр Марсович
Комиссия төрағасының орынбасары Раймкулова Аида Ахметжановна
Комиссия хатшысы Байжуманова Карашаш Куантайкызы
Комиссия мүшелері Исаева Роза Шайхашовна
Тлеубердиева Асел Темирхановна

№103 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Кушанова Гулжаухар Ушкемпировна
Комиссия төрағасының орынбасары Дембаева Зухра Махановна
Комиссия хатшысы Муталиева Разия Пердехановна
Комиссия мүшелері Жолдасбеков Даурен Мейрханович
Кудайбергенов Арман Сарсенбаевич

№104 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Темирбеков Динмухамед Ермаханбетович
Комиссия төрағасының орынбасары Цой Евгения Давитовна
Комиссия хатшысы Бурибасов Жанибек Агабекович
Комиссия мүшелері Дуйсеналиева Ботагоз Амандосовна
Абдрахманова Аяулым Маликқызы

№105 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Нарбаев Болабек Джанбекович
Комиссия төрағасының орынбасары Копеева Гулжан Азаматовна
Комиссия хатшысы Сугирбаева Гаухар Дуйсенкуловна
Комиссия мүшелері Азамат Мейіржан Азаматұлы
Мирадилова Жаным Қалдыбайқызы

№106 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Тәйтелі Гулжан Әбдіхалыққызы
Комиссия төрағасының орынбасары Бегимбаев Нуржан Абдиганиевич
Комиссия хатшысы Калдыбаева Айнель Тулепбергеновна
Комиссия мүшелері Балмаханбетова Айгерим Маратовна
Акильбекова Нургуль Нурманалиевна

№107 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Сарина Светлана Джаксыгалиевна
Комиссия төрағасының орынбасары Аргынбаева Анар Амангельдиевна
Комиссия хатшысы Мынбаева Салтанат Орынбасаровна
Комиссия мүшелері Асилбекова Куләйра Алиқызы
Иманбаева Гульнара Кабылбековна

№108 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Шондыбасова Динара Мелсовна
Комиссия төрағасының орынбасары Калменов Амирбек Сейдалиевич
Комиссия хатшысы Хасенова Әсел Мақсұтқызы
Комиссия мүшелері Камалова Мастура Садыковна
Сариева Гульжиан Хакимовна

№109 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Темирбеков Нургали Ермаганбетович
Комиссия төрағасының орынбасары Биназаров Болатбек Амангельдиевич
Комиссия хатшысы Әбділда Альмира Әбділдақызы
Комиссия мүшелері Джанисбаева Орынкуль Турсыновна
Биболова Айнур Маликовна

№110 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Кансеитов Бауыржан Бекзатович
Комиссия төрағасының орынбасары Туралыков Дидар Тыныштыкбаевич
Комиссия хатшысы Утжанов Бакытжан Кенесулы
Комиссия Мүшелері Косенов Серикбол Болатулы
Джалишева Акнур Темирхановна

№112 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Кутумбетов Нуржан Абдрахманович
Комиссия төрағасының орынбасары Бекболатова Самал Бекбулатовна
Комиссия хатшысы Жашан Ұлдана Рашидқызы
Комиссия мүшелері Ниязбекова Карлыгаш Елеусиновна
Исмагулова Сара Султановна

№462 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Маймышев Бекбол Баянғалиұлы
Комиссия төрағасының орынбасары Спатаева Толқын Хамитқызы
Комиссия хатшысы Айдашбекова Галима Жаксыбековна
Комиссия мүшелері Абилдаев Арман Абубакирович
Сатекбаева Нурсулу
Шілдебай Гүлзат Ғалымқызы
Утугалиев Ербол Несипбекович

№463 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Мураталиев Канатбек Шыныбекович
Комиссия төрағасының орынбасары Мамытбеков Данияр Абдыкадырович
Комиссия хатшысы Джигитекова Акгуль Амиралиевна
Комиссия мүшелері Абуталиев Дидар Бактиярович
Картабаев Акзам Темиргалиевич
Нұрхали Асылғали Мәскеуғалиұлы
Саражанова Айгерим Аманбекқызы
Асанова Набат Булатбековна
Жолдасова Сагила Сабитовна
Сейсембаева Райхан Еренсизовна
Мыңжасарова Ұлбала Балқыбекқызы

№464 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Оразбаев Турлыхан Кенжебекович
Комиссия төрағасының орынбасары Өмірзақ Ғани Мырзалыұлы
Комиссия хатшысы Ильясова Айгуль Сатыбалдиевна
Комиссия мүшелері Руслан Бауыржан
Жантлесова Айжан Курманбековна
Коспанова Ляззат Умирзаковна
Жаңбырбаев Нұрболат Жеңісұлы
Есеналиева Гита Есеналиевна
Кушербаева Торгын Бектаевна
Шуйншали Берік Жәрдемұлы
Назарова Шынар Толеубековна

№465 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Мырзахат Зәуре Мазтайқызы
Комиссия төрағасының орынбасары Абдрахманова Гулсім Қуанбайқызы
Комиссия хатшысы Бейсекова Перизат
Комиссия мүшелері Ибраимова Кансулу
Турысова Фарида Муксумалиевна
Есім Динара Жаңабайқызы
Рымкулова Дильда Избасаровна
Мурзабекова Жанар Марзагельдыевна
Шенгельбаев Мурат Амангельдиевич
Зефтериди Тамара Ивановна
Лесбек Дидарлым Ерболқызы

№466 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Алипбаева Зина Жумабековна
Комиссия төрағасының орынбасары Шералхан Жулдыз
Комиссия хатшысы Ержанова Шаттыкгуль Махмутовна
Комиссия мүшелері Искакова Анар Амангельдыевна
Карабалаев Гарифулла Махмудович
Толымбекова Маржан Есиркеповна
Жаримбетова Жадра Сеиткасымовна
Байтишова Гулдана Сериковна
Батырбеков Серик Мадибекович

№489 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Шейшенов Жалил
Комиссия төрағасының орынбасары Серкебаева Бакытгул Аршынбеккызы
Комиссия хатшысы Мамбетова Нурсулу Мирмановна
Комиссия мүшелері Әшімова Құндызай Асқарбекқызы
Ертілеуова Қымбат Айдосқызы

№490 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Джантелиев Медет Аскербекович
Комиссия төрағасының орынбасары Турмысова Роза Досмаханбетовна
Комиссия хатшысы Батырбек Аяулым Ерланқызы
Комиссия мүшелері Сапарова Луиза Сагимбаевна
Иргеева Жансая Жамбыловна
Мукатова Акбота Кайратовна
Якупова Марал Кидирбаевна
Нурбаева Дина Кариевна
Ташмұратова Нұрғайша Әбдешқызы
Қуатбекова Айгул Еркебекқызы
Жұманова Қарлығаш Сұлтанқызы

№491 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Тұрсынбаева Аида Жеңісқызы
Комиссия төрағасының орынбасары Ибраимова Галия Дауренбековна
Комиссия хатшысы Сарикова Дина Шакмуратовна
Комиссия мүшелері Алимжанова Айжан Жумагалиевна
Дүйсенұлы Нұрман
Есхожаева Гульзат Байдаулеткызы
Нысанбаева Акмарал Ыбраевна
Кучербаева Айгерим Камаловна
Асанова Гайникен Ералиевна

№492 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Калдыбаев Усен Нурмаханович
Комиссия төрағасының орынбасары Шантаева Гульнар Агабековна
Комиссия хатшысы Ғазизқызы Ақерке
Комиссия мүшелері Әбен Ғанибек Бақытбекұлы
Рысбаева Инкар Сымбатовна
Какметова Кундызай Туйгиновна
Садуова Молдир Буршакбаевна
Абильдаева Айнур Жомартовна
Султаналиева Альфия Тенизбаевна
Токсеитова Жанара Сериковна
Меирманов Айдын Оңалбекұлы

№493 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Касенова Аида Нурмаханбетовна
Комиссия төрағасының орынбасары Ермаханова Айдана Қайратқызы
Комиссия хатшысы Шалдамбаева Индира Бекмуратовна
Комиссия мүшелері Ибраева Карлыгаш Абдибековна
Култасова Сериккул Утеновна
Адилова Гульназ Бакытбековна
Джайнакова Кулия Конеевна
Арчаманова Тамара Кудайкуловна
Төленді Гүлдана Әмірханқызы

№494 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Абдирасилова Зауре Садуакасовна
Комиссия төрағасының орынбасары Жуанышев Айдын Тайтулеуович
Комиссия хатшысы Кадырова Айсулу Нурлановна
Комиссия мүшелері Базылбеков Бауыржан Болатбекович
Султангазиев Руслан Мухтарович
Дауимова Айнур Орынбаевна
Нусипжанов Ерсултан Каримжанович
Сатыбалдиев Нұрсұлтан Аманович
Сарсекова Динара Алхозуровна
Курмансеитов Арыстанбек Алтынбекович
Касымбекова Урзада Умирзаковна

№495 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Данаева Гульзат Алимжановна
Комиссия төрағасының орынбасары Бектурсынова Айгуль Дилдаевна
Комиссия хатшысы Тапелова Мадина Нарботаевна
Комиссия мүшелері Байдильдаев Мухит Чкалович
Ермекбаева Алмаш Елшибаевна
Кебеева Жансая Онгарбековна
Қанатқызы Алина
Рапылбекова Жансая Сабитовна
Аханова Куаныш Тулегеновна

№496 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Айтбекова Мария Үрзатқұлқызы
Комиссия төрағасының орынбасары Бидайбеков Мурат Ертайулы
Комиссия хатшысы Юрчиева Айнур Абдуллаевна
Комиссия мүшелері Нілдібай Арайлым Пернебекқызы
Самарханов Рауан Адайұлы
Басбаева Жанона Нурметбаевна
Искаков Куаныш Исламович
Жармухамедова Гульнара Сулеймановна
Мункебаев Аскарбек Берикович

№497 учаскеліксайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Бектурганов Бауыржан Омирзакович
Комиссия төрағасының орынбасары Оспанова Багира Саякбаевна
Комиссия хатшысы Таубаева Ұлжан Серікқызы
Комиссия мүшелері Утепова Раушан Жолбарысовна
Тоғанбек Таңнұр Нұрғалиқызы
Куздеубаева Жадыра Танатаровна
Журунбетова Улбосын Алуаденовна
Дуйсембаева Нурсулу Момбековна
Макулбеков Суиндик Сатыбалдиевич

№498 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Нышанов Серик Жылкибаевич
Комиссия төрағасының орынбасары Әмзеқұлова Жанар Мейірханқызы
Комиссия хатшысы Ахметова Лаззат Джанадиловна
Комиссия мүшелері Туганбаева Жаныл Тулендиевна
Бименов Амандык Урикбаевич
Байболов Ахмет Сергалиулы
Отарова Әсият Ильясқызы
Мұсақызы Гүлшан
Сандыбаева Салтанат Сагиндыковна
Құдабай Әсель Алпысқызы
Ибраимова Айнур Дауренбековна

№499 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Кожатаева Кулшат Кенесовна
Комиссия төрағасының орынбасары Сулейманова Айман Аятовна
Комиссия хатшысы Қамшыбек Гулнур Аханқызы
Комиссия мүшелері Ауежанова Куаныш Елемесовна
Асанбекова Индира Джанатовна
Артыхпаева Алима Кайратовна
Киябаев Жамбыл Аскарович
Сандыбаева Гульнара Макеновна
Әбітаева Назгүл Жаңабекқызы

№500 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы: Жолдыбаева Гаухар Баялиевна
Комиссия төрағасының орынбасары Рахметова Гулмайра Жаксылыковна
Комиссия хатшысы Рыспаева Айсулу Данияловна
Комиссия мүшелері Қалыбек Жансая Өмірбайқызы
Шальжанова Асылзат Жанабаевна
Махпирова Аидам Рашитовна
Мустапаева Айжан Мухановна

 

Пікір қалдырыныз

Your email address will not be published.