Қалалық қоғамдық-саяси газет

Тараз қалалық аумақтық сайлау комиссиясының хабары

0 146

«Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарының кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2023 жылғы 20 қаңтардағы №18/669 қаулысына және Тараз қалалық аумақтық сайлау комиссиясының 2023 жылғы 20 қаңтардағы №6 қаулысымен бекітілген «2023 жылғы 19 наурызға тағайындалған Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарының кезектен тыс сайлауын Тараз қаласында әзірлеу мен өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралардың күнтізбелік жоспарының» 2-тармағына сәйкес, Тараз қалалық аумақтық сайлау комиссиясының және Тараз қалалық мәслихаты депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлайды:

Тараз қалалық аумақтық сайлау комиссиясы

Аумақтық сайлау комиссиясының орналасқан жері: Тараз қ., Қазыбек би көшесі, 116 «А» үй, 18 пәтер.
1. Аскарбеков Арын Ильясович – комиссия төрағасы
2. Игенбай Құралбек Керімбекұлы – комиссия төрағасының орынбасары
3. Мустафаева Айгерим Аркабаевна – комиссия хатшысы
4. Паримбеков Женис Куанышевич – комиссия мүшесі
5. Тогатаева Дурия Курмашевна – комиссия мүшесі
6. Абдукасымов Даурен Рахимович – комиссия мүшесі
7. Әбдіразақ Ақайби Жалелұлы – комиссия мүшесі

№1 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, Жауғаш батыр көшесі 4 «А», «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №22 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Абсатов Молдажан Мадижанович – комиссия төрағасы
2. Шаймбетова Кулшат Шамадиновна – комиссия төрағасының орынбасары
3. Абдыкеримов Серикжан Тлеумуратович – комиссия хатшысы
4. Шерімбекова Гулмира Қасенқызы – комиссия мүшесі
5. Кудайбергенова Роза Абдукасымовна – комиссия мүшесі

№2 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, Д.Бедный көшесі 92, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №18 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Мульдеков Гани Имашевич – комиссия төрағасы
2. Нургалиев Сагинбек Уразалиевич – комиссия төрағасының орынбасары
3. Дауренбеков Берик Арманович – комиссия хатшысы
4. Кожахметова Акмарал Мейрамкуловна – комиссия мүшесі
5. Сегизбаева Нургуль Лесалиевна – комиссия мүшесі

№3 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, Шаумян көшесі №45, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Танатаров Жанболат Диханбекулы – комиссия төрағасы
2. Абсаматов Нуржан Атаханович – комиссия төрағасының орынбасары
3. Курапбергенова Асель Калдановна – комиссия хатшысы
4. Орақбаева Айгерім Нұрғалиқызы – комиссия мүшесі
5. Куатова Дидар Советовна – комиссия мүшесі

№4 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, Б.Пірманов көшесі 138, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің Ю.Гагарин атындағы № 29 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Болысбаева Куляш Пернебековна – комиссия төрағасы
2. Жапар Нұржан Мұхтарұлы – комиссия төрағасының орынбасары
3. Асан Бақыткүл Асанқызы – комиссия хатшысы
4. Алтай Айдын – комиссия мүшесі
5. Олжабекова Аида Нұрланқызы – комиссия мүшесі

№5 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, Прибалхашский көшесі №15 «А», «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің М.Жұмабаев атындағы №21 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Сейтбеков Ерболат Оразбакович – комиссия төрағасы
2. Өзбек Мағжан Советханұлы – комиссия төрағасының орынбасары
3. Сапар Нұрлан Сабырұлы – комиссия хатшысы
4. Қонысбай Айдана Ержанқызы – комиссия мүшесі
5. Ешенбек Жұлдызай Нұрболқызы – комиссия мүшесі

№6 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, «Құмшағал» шағынауданы, С.Сейфуллин көшесі №1«Г», «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №19 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Айткулова Гульмира Кендебаевна – комиссия төрағасы
2. Жапаров Нұрсұлтан Тойлыбайұлы – комиссия төрағасының орынбасары
3. Каипов Ғалымжан Шамқонұлы – комиссия хатшысы
4. Алиаскар Шынгыс Кайратулы – комиссия мүшесі
5. Мандибаева Индира Жаймашовна – комиссия мүшесі

№7 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, «Алатау» шағынауданы №53, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің Т.Рысқұлов атындағы №48 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Раманкулова Дина Аятовна – комиссия төрағасы
2. Шилибеков Багдаулет Жексембекович – комиссия төрағасының орынбасары
3. Искакова Айнура Торжановна – комиссия хатшысы
4. Ахмедова Сона Михаиловна – комиссия мүшесі
5. Оспанова Жанар Рапилбекова – комиссия мүшесі

№8 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, Крылов көшесі №1, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №20 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Сматилдаева Гулназ Есенгалиевна – комиссия төрағасы
2. Мырзахметов МырзаханТемирханович – комиссия төрағасының орынбасары
3. Ешкибаева Гульнур Орынбаевна – комиссия хатшысы
4. Шукирбаева Жадра Аликовна – комиссия мүшесі
5. Мусаева Гульжан Кудайбергеновна – комиссия мүшесі

№9 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, Байзақ батыр көшесі 166, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №24 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Талканбаева Райкул Калановна – комиссия төрағасы
2. Байдалиева Жанар Мухамеджановна – комиссия төрағасының орынбасары
3. Сисенова Улпан Шыгырбековна – комиссия хатшысы
4. Ибрагимова Гульнар Кудайбергеновна – комиссия мүшесі
5. Шонатаева Айжан Мауланжановна – комиссия мүшесі

№10 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, М.Мәметова көшесі 9, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің М.Әуезов атындағы №33 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Муртазаева Баян Абжапбаровна – комиссия төрағасы
2. Нарымбетов Ермек Ушкемпирулы – комиссия төрағасының орынбасары
3. Нарболдиева Гульнара Шакизадаевна – комиссия хатшысы
4. Суюндикова Лайла Бектибаевна – комиссия мүшесі
5. Муратаева Айнаш Усенкуловна – комиссия мүшесі

№11 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, Ақбозов көшесі №28, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің Жамбыл атындағы №5 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Укибасов Кайрат Исаевич – комиссия төрағасы
2. Төлегенов Бақдәулет Есімжанұлы – комиссия төрағасының орынбасары
3. Бұлтбаева Әйгерім Нұрбақытқызы – комиссия хатшысы
4. Асанова Ақбота Ниязбекқызы – комиссия мүшесі
5. Абилдаева Лаззат Шилдебаевна – комиссия мүшесі

№12 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, Мәмбет батыр көшесі №25 «А», «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің Ө.Жолдасбеков атындағы №50 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Мухамбетиярова Назым Сарыбаевна – комиссия төрағасы
2. Алдахметов Қайсар Тілектесұлы – комиссия төрағасының орынбасары
3. Смагулова Актоты Иткараевна – комиссия хатшысы
4. Баетова Айгуль Станбековна – комиссия мүшесі
5. Джанадилова Гульжан Тугельевна – комиссия мүшесі

№13 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, Төңкеріс көшесі №14, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №31 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Парсаева Амина Жасузаковна – комиссия төрағасы
2. Рамазан Рустам Ерболатұлы – комиссия төрағасының орынбасары
3. Бокышева Жулдуз Туребаевна – комиссия хатшысы
4. Тойшибекова Гульжазира Мырзакелдиевна – комиссия мүшесі
5. Касымбекова Маржан Бахытбековна – комиссия мүшесі

№14 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, «Бурыл» алқабы С.Шәкіров көшесі №82, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №54 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Бидайбекова Назира Ауданбеккызы – комиссия төрағасы
2. Джумабекова Ардак Торехановна – комиссия төрағасының орынбасары
3. Каленова Ұлжан Медербекқызы – комиссия хатшысы
4. Жылқышев Еркін Онталапұлы – комиссия мүшесі
5. Байдилдаева Айсауле Танирбергеновна – комиссия мүшесі

№15 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, А.Сухамбаев көшесі №20, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №23 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Жаманкеев Еркинбек Орынбекович – комиссия төрағасы
2. Гривцов Анатолий Иванович – комиссия төрағасының орынбасары
3. Мамаева Молдир Кайырбековна – комиссия хатшысы
4. Нурбекова Назира Ормахановна – комиссия мүшесі
5. Мейірхан Аманғали Мейірханұлы – комиссия мүшесі

№16 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, Көшек батыр көшесі 136, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №9 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Доспанбетов Дәулет Серікұлы – комиссия төрағасы
2. Кушенова Айгуль Мухамметжановна – комиссия төрағасының орынбасары
3. Тоғайбеков Мақсат Даулетұлы – комиссия хатшысы
4. Калиева Гаухар Искаковна – комиссия мүшесі
5. Изтаева Куралай Аманбайкызы – комиссия мүшесі

№17 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, «Астана» мөлтек ауданы, №10 «А», «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің Қаратай Тұрысов атындағы №53 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Мадибеков Алмахан Буркуталиевич – комиссия төрағасы
2. Инкарбекова Алия Капаровна – комиссия төрағасының орынбасары
3. Куантаева Алия Муратовна – комиссия хатшысы
4. Нурбаев Ергеш Тюлюбаевич – комиссия мүшесі
5. Сапахов Думан Ашкенович – комиссия мүшесі

№18 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, Қарахан көшесі 25, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №4 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Салибеков Кадирбек Жолдасбекович – комиссия төрағасы
2. Рахманбердиева Айдана Ахметқызы – комиссия төрағасының орынбасары
3. Салкинбекова Динара Елеусизовна – комиссия хатшысы
4. Есенов Канат Абилкасимович – комиссия мүшесі
5. Айдосова Райхан Ерегуловна – комиссия мүшесі

№19 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, Төле би даңғылы көшесі №77, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің Керімбай атындағы №12 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Балтабаева Марфуга Рахматуллаевна – комиссия төрағасы
2. Каримбаев Медет Есенкелдыевич – комиссия төрағасының орынбасары
3. Ахметова Фатима Абдрахмановна – комиссия хатшысы
4. Джармуханбетова Дана Байсериковна – комиссия мүшесі
5. Даирова Айгерим Аскаровна – комиссия мүшесі

№20 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, «Талас» шағынауданы №19 «А», «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №40 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Жумабекова Райхан Бакбергеновна – комиссия төрағасы
2. Жанәбілов Данияр Көшкінбайұлы – комиссия төрағасының орынбасары
3. Балқыбекова Айдана Дукатқызы – комиссия хатшысы
4. Байназарова Ләзат Ағланбекқызы – комиссия мүшесі
5. Қарабай Мөлдір Науатбекқызы – комиссия мүшесі

№21 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, «Алатау» шағынауданы №9, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №43 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Саттибаева Амина Лутипуллаевна – комиссия төрағасы
2. Жузбаев Жалгас Сарабекович – комиссия төрағасының орынбасары
3. Кидиралиева Гульнур Бейшембековна – комиссия хатшысы
4. Қожайбаева Меруерт Ахметқызы – комиссия мүшесі
5. Ергенбай Аяулым Ғалымжанқызы – комиссия мүшесі

№22 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, «Мыңбұлақ» шағынауданы №35, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің А.Пушкин атындағы №41 көпсалалы гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Тойымбетова Женискул Толегенкызы – комиссия төрағасы
2. Серикбаев Нурхат Тирибосынович – комиссия төрағасының орынбасары
3. Евтушенко Наталья Александровна – комиссия хатшысы
4. Досыбаева Гульнар Омаровна – комиссия мүшесі
5. Кассихина Светлана Владимировна – комиссия мүшесі

№23 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, «Қарасу» алқабы №1, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №51 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Аргынбекова Салтанат Атабековна – комиссия төрағасы
2. Жакипова Меруерт Жексеналиевна – комиссия төрағасының орынбасары
3. Молдабекова Калила Асемовна – комиссия хатшысы
4. Булгакова Гульнар Токтагуловна – комиссия мүшесі
5. Тастанбекова Шолпан Рахметуллаевна – комиссия мүшесі

№24 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, «Ақбұлақ» шағынауданы №31, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №36 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Дабылбекова Майра Кенесовна – комиссия төрағасы
2. Инкарбекова Ляйла Рустемовна – комиссия төрағасының орынбасары
3. Бакирова Жансая Алданазаркызы – комиссия хатшысы
4. Карибаева Гульнур Ерденовна – комиссия мүшесі
5. Кулдыбаева Сауле Оралбековна – комиссия мүшесі

№25 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, «Жансая» шағынауданы №22, «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №42 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Ережепбаева Алма Сайлаубековна – комиссия төрағасы
2. Каржаубаева Гульжан Естемесовна – комиссия төрағасының орынбасары
3. Кенжебекова Алтынай Ардаққызы – комиссия хатшысы
4. Дүйсенбай Даулет Жасұланұлы – комиссия мүшесі
5. Тыныбек Толқынай Ермаханқызы – комиссия мүшесі

№26 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, «Аса» шағынауданы №8 «А», «Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Тараз қаласы білім бөлімінің №46 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
1. Кулажанова Лаура Кулынбаевна – комиссия төрағасы
2. Сабуров Жасулан Жумабекович – комиссия төрағасының орынбасары
3. Усербаева Жамиля Майдановна – комиссия хатшысы
4. Бейсенова Гульмира Тынышбековна – комиссия мүшесі
5. Нурмаханбетова Толкын Сериковна – комиссия мүшесі

№27 округтік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тараз қаласы, Домалақ Ана көшесі, №268, «Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының Жамбыл политехникалық жоғары колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1. Күзенбаева Гауһар Көпжасарқызы – комиссия төрағасы
2. Едигеева Минасип Айкеновна – комиссия төрағасының орынбасары
3. Кашарбек Дана Кайрбековна – комиссия хатшысы
4. Кайнарбаева Гульнара Нурахановна – комиссия мүшесі
5. Куанышова Гульнура Болатовна – комиссия мүшесі

Пікір қалдырыныз

Your email address will not be published.