Қалалық қоғамдық-саяси газет

Тараз қалалық аумақтық референдум комиссиясының хабарламасы

0 420

Тараз қалалық аумақтық референдум комиссиясының

ХАБАРЛАМАСЫ

(Тараз қаласы, Қазыбек би көшесі, 116 «А» үй, 18 пәтер)

(Референдум өткізу күні: Тараз қаласы, Абай даңғылы 115, Жамбыл облыстық қазақ драма театрының ғимараты)

Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 5 мамырдағы №888 жарлығымен 2022 жылдың 5 маусымына республикалық референдум тағайындалуына байланысты және Қазақстан Республикасы Орталық референдум комиссиясының 2022 жылғы 6 мамырдағы 32/482 қаулысымен бекітілген республикалық референдумды әзірлеу мен өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралардың күнтізбелік жоспарының 1 тармағына сәйкес, Тараз қалалық аумақтық және учаскелік референдум комиссияларының құрамы жөнінде хабарлайды:

Тараз қалалық аумақтық референдум комиссиясының

ҚҰРАМЫ

Комиссия төрағасы:

Аскарбеков Арын Ильясович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Байдуанов Уалихан Боларбекович

Комиссия хатшысы

Мустафаева Айгерим Аркабаевна

Комиссия мүшелері

Паримбеков Женис Куанышович,

Айтбаева Гульшат Болатбековна,

Игенбай Құралбек Керімбекұлы, Досанов Дамир Бактиярович

Тараз қалалық учаскелік референдум комиссияларының

ҚҰРАМЫ

1 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы, Тілеміс ақын көшесі, 1А, (Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы №7 қалалық емханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Жанұялық дәрігерлік амбулаториясы)

Комиссия төрағасы:

Ашимов Марат Жанысбекович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Тажиева Карлыгаш Ибраимовна

Комиссия хатшысы

Умбеталиева Гулайым Тажибайқызы

Комиссия мүшелері

Асанов Шукри Шарипович

Отарбаева Саним Сериковна

Нұрмұханбетов Дінмұхамед Бейсенбайұлы

Керимбекова Нурия Самидиновна

Врагова Галина Николаевна

Королёва АнастасияЮриевна

Мамырбаева Джамилия Шалдарбековна

Ступак Наталья Александровна

 

2 учаскелік референдум комиссиясы(Тараз қаласы,

Өтеген батыр көшесі, 47 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №6 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

ТурекуловаАсима Исакуловна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Ахмадуллина Эльмира Борисовна

Комиссия хатшысы

Аблалимова Бахыт Маратовна

Комиссия мүшелері

Бегмуратов Шухрат Махмуткулович

Серменова Эльмира Наймангазиевна

Трибосынова Перизат Алдабергеновна

Укимбаева Раули Сакенкызы

Мирзахметова Жанна Мусавалиевна

Иманбаева Акмарал Абаевна

Тарапеева Светлана Николаевна

Тойшибекова Айгуль Мадиевна

3 учаскелік референдум комиссиясы(Тараз қаласы,

Өтеген батыр көшесі, 49 (Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының «Жамбыл индустриалды – технологиялық колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Тәттібаева Дұман Қойлашбайқызы

Комиссия төрағасының

орынбасары

Балтабаев Ғалымжан Еркінбайұлы

Комиссия хатшысы

Акимбаев Ергазы Хамитбекович

Комиссия мүшелері

Мантеева Мира Сагатбековна

Асамбаева Эльмира Жанузаковна

Бакирова Калима Узакбаевна

Жүрсінова Нұргүл Еркебайқызы

Абилова Динара Бақытқызы

Новожилова Светлана Анатольевна

Дамрина Татьяна Анатольевна

Досамбаева ТажикульСыздыкбаевна

4 учаскелік референдум комиссиясы(Тараз қаласы,

Жауғаш батыр көшесі, 4А, («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №22 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Диханбаева ШолпанИмантаевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Шатаева Гульжан Баубековна

Комиссия хатшысы

Қаратай АсланбекРүстемұлы

Комиссия мүшелері

Маркабаева Лаззат Сергазиевна

Темирханов Ахан Турсынбекович

Ушакбаев Бауыржан Булатбекович

Есентаева Айткул Калиевна

Мейрбекова Шахизат Шайрбековна

Тогайбаева Бибикуль Ерсиновна

Садкалиева Карлыгаш Оналбековна

Куандыкова Калия Алмасбековна

5 учаскелік референдум комиссиясы(Тараз қаласы,

Жауғаш батыр, көшесі, 71 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің М.Мақатаев атындағы №14 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Нурбалтаева Закура Кенесбаевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Нұртанов Азамат Жакелұлы

Комиссия хатшысы

Бесбаева ГулнурТалгатовна

Комиссия мүшелері

Жаппасбаев МауленМухитович

Кекельбаева Карлыгаш Кокленовна

Берікқызы Әсем

Карибаева Айдана Айтугановна

Турабекова Алмаш Аманжоловна

Тастанбекова Шолпан Рахметуллаевна

6 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Солнечный кенті, 2 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №34 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Нуралиева Динара Хатамовна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Куатбек Кулнаш

Комиссия хатшысы

АбдыкалыковаАсимаБекмаханбетовна

Комиссия мүшелері

Нұрмұханбетова НазгүлБейсенбайқызы

Тахизова Шахидахон Абдумаликовна

НуралиеваТахминаБахтияровна

Гребенюк Татьяна Николаевна

7 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Жібек жолы көшесі, 104а («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің М.Маметова атындағы №27 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Алтынбаева Азиза Абдыкалыковна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Джумабекова Рахила Кыдырбековна

Комиссия хатшысы

Бектибаева Жулдызай Икарамовна

Комиссия мүшелері

Тулесбаев Қайрат Ерденбекович

Сарсенбаева Раушан Жанабаевна

Досполова ЖанарАйдаровна

Устаева Гулнур Амирбековна

Нурбекова Гульнур Мукушкызы

Джакелова АкмаралЖенискызы

Бектібаева Нұрила Ержанқызы

Ниязалиева Мадина Қауымбековна

8 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Д.Бедный көшесі, 92 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №18 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Чолок-ОглыЭльвираРавильевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

КемельбековаРозаКенесовна

Комиссия хатшысы

КулжабаеваДинараБейсабаевна

Комиссия мүшелері

Тогаева Маржан Мирзахановна

Кашкынова Жанар Азаматовна

Джуматаева Каршыға Ермекбаевна

Магомадова Луиза Хусановна

Айдарова Амина Усепаевна

Бахтина Анастасия Сергеевна

Егембердиев Сергей Александрович

Леванова Елена Алексеевна

9 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Абай даңғылы, 278 (Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының Тараз теміржол көлік және коммуникация колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Кенжебаева Улжан Каипбековна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Джолболдиев Нургали Серикович

Комиссия хатшысы

Жанкуанышева ГульнартКуттикияевна

Комиссия мүшелері

Алибаева Эльмира Елубаевна

Кошкинбаев Бауыржан Исламович

Куатбекова Жанар Иманалиевна

Джайлаганов Руслан Талгатович

Бердигулова Кулдары Нупбаевна

Шуйншалиева Гульсара Орынбековна

10 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Д.Бедный көшесі, 92 (Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №18 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

СеменюкОльгаФедровна

Комиссия төрағасының

орынбасары

УсенкуловаАйбибиАманбаевна

Комиссия хатшысы

Сапарбекова Айгерим Джумабековна

Комиссия мүшелері

Рейнке Денис Сергеевич

Жабықбаева Зере Жанузаковна

Протасова Надежда Ивановна

Оспанова Динара Арпалысовна

Адилова Гулнар Кауезхановна

Алексеева Регина Сергеевна

Батырбек Шолпан Байзаққызы

Дауырбаева Кунсулу Жолдыгулоыва

11 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Шаумян көшесі, 45 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Досмаханұлы Мұхтар 

Комиссия төрағасының

орынбасары

Салимбаева Зауреш Рахманкуловна

Комиссия хатшысы

Байзакова Айжан Оналтаевна

Комиссия мүшелері

Канапина Мейраш Тугельбаевна

Болтаев Бекайдар Жанатович

Баедилова Гульнара Панаевна

Ошакбаева Гульбану Маратовна

Дуйсембаев Нурлан Токтасынович

Джанузакова Жанар Амирбековна

Садигулова Ляйля Саятбековна

Салыбаева Зульфия Копбаевна

12 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

М.Тынышбаев көшесі, 2 («ЖамбылРемСервис» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)

Комиссия төрағасы:

ДжумановаРаушанЕркиновна

Комиссия төрағасының

орынбасары

БайжекееваКулайшаДжорабековна

Комиссия хатшысы

БекежановаАйжан Мухтаровна

Комиссия мүшелері

Маханов Максат Еркинбекович

Кинжебаева Шолпан Рахматиляевна

Бекжанова Маржан Оразбаевна

Бактыбаев Бакытжан Серикович

Датиева Дина Сериковна

Джумашов Жандос Батырханович

13 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Ақылбеков көшесі, 2Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №11 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Бердимбетова ГульбахираКамаловна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Волощина НатальяИвановна

Комиссия хатшысы

Даниярова Лаззат Омаровна

Комиссия мүшелері

Карчевская Наталия Наильевна

Нуртаева Динара Акимхановна

Абдезимова Сауле Жумабековна

Ходжаева Акбота Абдыкаримовна

Жаксылыкова Гулмира Жаксылыковна

Дуйсенбаева Гульбану Мейрамбековна

Побединская Ольга Петровна

Абдибекова Майра Нышанбековна

14 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Пірманов көшесі, 138 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №29 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Сламов ГалымТобатайұлы

Комиссия төрағасының

орынбасары

ТулендиеваСандугашЖанатбековна

Комиссия хатшысы

Альжанов Алмат Сакенович

Комиссия мүшелері

Ізбасов Бағлан Болатұлы

Байманов Куаныш Абдикеримович

Курманова Гулнара Асатуллаевна

Абдикеримова Лаура Такабаевна

Абдымомынова Жанерке Талгатжановна

Нургазиева Жулдыз Шамельденовна

Калибаева Нуриякуль Байдрахмановна

Сариева Дина Абишовна

15 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Лукманов көшесі, 110 (Электр желілерін басқару жөніндегі Қазақстан компаниясы» (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) «KEGOC» акционерлік қоғамының «Оңтүстік жүйеаралық электр тораптары» филиалы)

Комиссия төрағасы:

Абишев Ергазы Турсыналиевич

Комиссия төрағасының

орынбасары

Бақыпбай Ерсейіт Совхозбекұлы

Комиссия хатшысы

Касымова Аминат Турсынбаевна

Комиссия мүшелері

Байсерке Айназ Ахметбекқызы

Тажимуратова Алтынай Куандыковна

Алдеков Ербол Абдуганиевич

Алимбаев Азамат Жаксимбекович

Айнаева Гулнур Исабековна

Ашимова Айгерим Сериковна

Айдарбаева Жанар Сериковна

Абдрахымов Нұрман Нұрланұлы

16 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

М.Тынышбаев көшесі, 46 (Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы «Таразтрансэнерго»)

Комиссия төрағасы:

Туртаева Князь Танатаровна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Сайлыбаев Абдикадр Сатыбалдиевич

Комиссия хатшысы

Сейдомар Арслан Сыдықұлы

Комиссия мүшелері

Сатыбалдин Диас Әбдіқадырұлы

Султанбеков Ернар Койшибаевич

Мейірханов Айдын Маратұлы

Аликулова Мейраш Абдешовна

Иманбердиева Галила Керимкуловна

Абиева Айган Алихановна

Абитжанова Жанар Аманжоловна

Әлібекұлы Самат

17 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

М.Тынышбаев көшесі, 48 («Қазақстан темір жолы» Ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының филиалы «Жамбыл магистральдық желі бөлімшесі» – Жамбыл жол дистанциясы)

Комиссия төрағасы:

Табулдиев Жунисбек Алтынбекович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Калабаев Еркебулан Ибрашович

Комиссия хатшысы

НуртазаеваИндираЖарылкасыновна

Комиссия мүшелері

Абдраимова Сауле Тутебаевна

Оразбекова Карлыгаш Оразбеккызы

Туганбаева Шолпан Абдикапаровна

Набикулова Фарида Жанатаевна

Тлеумуханов Жанибек Ильясович

Джаскиленов Кайржан Кидржанович

18 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Прибалхашский көшесі, 15а («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің М.Жұмабаев атындағы №21 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

БотамкуловаСалтанатБатырбековна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Боранов Еркебұлан Ержанұлы

Комиссия хатшысы

Сулейманова Зульфия Ширияздановна

Комиссия мүшелері

Бостанов Бакытжан Амирбекович

Турымбетова Акмарал Жетесовна

Спандияр Сәния Талғатқызы

Сатаева Маржан Даутбековна

Юлдашева Айнура Кувандековна

Жаналиева Аружан Мұратқызы

Калниязова Рабия Сагитовна

Тулентаева Туйган Курбанбековна

19 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Желтовский көшесі, 1 «А» («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ә.Молдағұлова атындағы №28 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

СадуДинаРахметуллақызы

Комиссия төрағасының

орынбасары

ДуйсекуловаКарлыгашДуйсенбаевна

Комиссия хатшысы

ИкрамоваАлтынайАманкалиевна

Комиссия мүшелері

Тойшибекова Динара Мейрхановна

Шайзадаева Махаббат Ғалымжанқызы

Муратов Асхат Айсаналиевич

Жаксиликова Айгуль Нургараевна

Муканов Бекмурат Абдрахманович

Сеймулдаева Гульмира Раймышевна

Айдарова Улжалгас Алмасбековна

Кенжегулова Зина Кылышбаевна

20 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Желтовский көшесі, 1«А» («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ә.Молдағұлова атындағы №28 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Тойшибекова Толкын Байтумаевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Ибраимов Марат Кенжебекович

Комиссия хатшысы

Наурызбаева АселСарсенбаевна

Комиссия мүшелері

ОтешеваУлфияЕргешевна

Жаксылыкова Айжан Нургараевна

Касымбекова Кулзипа Касакбаевна

Икрамова Диана Саламатовна

СейтбековаЖанарБакытбековна

МуратовАрдакАйсаналиевич Койбагарова Баян Оразбековна

Сейтжапаров Алишер Кыдыралиевич

21 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Алатау» мөлтек ауданы, 9 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №43 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Абиев Сагидулла Салиевич

Комиссия төрағасының

орынбасары

МанаповЕрболКайырович

Комиссия хатшысы

АкжоловаКымбатАмангельдиевна

Комиссия мүшелері

Жанболатов Асет Асхатович

Данаева Малика Бахытжановна

Шермаханов Турсынбек Умарович

Сагиндыкова Айымкуль Омарбековна

Малышева Галина Викторовна

Карабаева Мадина Дахаровна

Ораздан ЕрланШалкарулы

Абдуов Джамбул Талапбекович

22 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы, Байзақ батыр көшесі, 257 («СМП-306» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)

Комиссия төрағасы:

Сейтказиева Гаухар Мадильбековна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Кырыкбаев Бекайдар Фазылович

Комиссия хатшысы

Карымсакова Балнур Алпысбаевна

Комиссия мүшелері

Туленова Динара Бейсеналиевна

Дилтанова Назира Алтаевна

Абдумуратова Гульвира Калменовна

Бекеева Мира Ережепбайкызы

Калимбетов Кенжебек Алдасугирович

Альменов Арман Амангельдиевич

Егемкулова Гулнур Мынбаевна

Бадышева Назира Шаршеналиевна

23 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Байзақ батыр көшесі, 272 («Арайагро-өнімдері» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)

Комиссия төрағасы:

Жумабеков Максат Шайдыханович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Пауешева Айсара Тулебаевна

Комиссия хатшысы

Куламанова Акжунис Жанибековна

Комиссия мүшелері

Байболов СерикЕркинович Еркинович

Хаипова ДинараМуржунусовна Муржунусовна

Нажемединова АйданаФатовна Фатовна

Карибаева Акбота Оразалиевна Оразалиевна

Куркебаева КуляшТекебаевна Текебаевна

Дуйсембаева АйгульИзтлеуовна Изтлеуовна

Нурбаева Ляззат Серикбаевна Серикбаевна

Сыздыкбаева Гулира Турсынбаевна

 

24 учаскелік референдум комиссиясы

Тараз қаласы, Привокзальная көшесі, 1

(«Қазақстан Темір Жолы – Жүк тасымалы» акционерлік қоғамының «Жамбыл жүк тасымалдау бөлімшесі» филиалы)

Комиссия төрағасы:

Сабденбеков Тулеген Зауырбекович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Шардарбеков ЕрсинАмангельдиевич

Комиссия хатшысы

Костаева Альжана Тулебековна

Комиссия мүшелері

Тулегенова Зарина Ашимовна

Байдаулетов Тлектес Ардакулы

Жунисова Балжан Умиржановна

Нестерова Галина Геннадьевна

25 учаскелік референдум комиссиясы

Тараз қаласы,Байзақ батыр көшесі, 221 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Д.Карбышев атындағы №16 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Онгарбаева Жанна Буркитбаевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Орысбекқызы Сандуғаш 

Комиссия хатшысы

Дильдебаева Назерке Кобейкызы

Комиссия мүшелері

Искандеров Акбар Зайнидинович

Абдугалиев Аманжол Толеубайұлы

Шарипбеков Ораз Тунгишбаевич

Кирсанова Ольга Альгертовна

26 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Байзақ батыр көшесі, 166 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №24 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Гладченко МаринаВасильевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Криштопина Ольга Витальевна

Комиссия хатшысы

ЕркимбаеваАйжан Аскаровна

Комиссия мүшелері

Айтмаханбет Әйгерім Жанасқызы

Бояринова Оксана Александровна

Бахарева Ольга Александровна

Ергешева Юлия Викторовна

Омарбекова Акмарал Абдибаевна

Асқар Гүлмира

27 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы, Желтоқсан көшесі №83, «РИО» мейрамханасының ғимараты)

Комиссия төрағасы:

БекежановНұржанБалтабайұлы

Комиссия төрағасының

орынбасары

Валихан Жасулан Валиханұлы

Комиссия хатшысы

ЖолдыбаеваГаухарКаримбердиевна

Комиссия мүшелері

Махамбеталиев Канат Махамбеталиұлы

Серикбаева Минаш Сарбасовна

Сайфуллина АльфияШамилевна

Кулибаева Жанара Ынтымаковна

Дарибаева Мариям Жамаловна

ТелеуовНышанәліБолатұлы

28 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Абай даңғылы, 138(«Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Төле би атындағы №8 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Азимбай Алишер 

Комиссия төрағасының

орынбасары

МырзахметоваМаржанРахимжановна

Комиссия хатшысы

СелеубаеваРаушанЖаксыновна

Комиссия мүшелері

Калыбаев Нұрмухаммед Рустемұлы

Борангазиева Шолпан Жетписбаевна

Сапархан Жансая Бахытханқызы

Төлебаева Айжан Дүсембекқызы

Есқараева Айзада Қуантайқызы

Рсбаева Галия Орнбаевна

Шоканова Маншук Тулегеновна

Абдулин Еркебұлан Абдулинұлы

29 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Абай даңғылы, 216 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №15 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Булекбаева Рахима Бекетовна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Нарынбекова Турсынхан Аусхановна

Комиссия хатшысы

Бекбергенова Акбота Калкамановна

Комиссия мүшелері

ДосбаевБерекетШарафадинович Құрбанова Толқын Смайлқызы

ЖанабаеваАйшолпанМырзабаевнаБаймановаФирузаАмангельдиевна

30 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

М.Маметова көшесі, 9 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің М.Әуезов атындағы №33 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

КарауловаНурилаОпабековна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Алимбекова Айгуль Сейсенкызы

Комиссия хатшысы

Ургулжаева Айман Мадуарбековна

Комиссия мүшелері

Амангелді Нұрзат Нұрланұлы

Дауытқұл Тұрсынхан Мухтарұлы

Аскарова ГаухарКонисбековна

Калдарова Динара Апшашимовна

Сарбалина Ляззат Султановна

Умирзак Әділет Амирханұлы

Умиралиева Сабира Дариябековна

Бозжигитова Эльмира Жаксылыковна

31 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

М.Маметова көшесі, 9 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің М.Әуезов атындағы №33 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Айтжанова Гульмира Асылбековна

Комиссия төрағасының

орынбасары

СурковаЕленаВикторовна

Комиссия хатшысы

Пердеева Ботакөз Ғажапқызы

Комиссия мүшелері

Орынбек Асылбек Оразбекұлы

Жаксыбаев Азат Кайратович

Демесинова Калмира Нургалиевна

Мынжасарова Жанар Битиановна

Бахтыбаева Жадра Толеухановна

Абенова Гаухар Карабаевна

Нугаев Юрий Сергеевич

Саукымбек Мөлдір Ғалымжанқызы

32 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Қазыбек би көшесі, 47 (Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №13 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

АмироваЖанатКабылбековна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Есеналиева Райхан Куанышевна

Комиссия хатшысы

Слюйманова Асель Тусенбеккызы

Комиссия мүшелері

КурбановаТолкынМаккамович

ШайменАнуарЖеңісбекұлы

ЗайнутдиноваОрзухонРустамовна

Анаров АқниетӘлмұханұлы

ИзмухановаГулжан Гизатоллаевна

ХусаиновНуртасДосымбаевич

33 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы,Қазыбек би көшесі №47, «Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №13 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты)

Комиссия төрағасы:

Тотаев Сейтхан Туреханович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Баккараев Елебек Жунисович

Комиссия хатшысы

Есеналиева Айгерим Тиленбергеновна

Комиссия мүшелері

Заматкулова Роза Камаловна

Козбахова Перизат Ниязбековна

Туймеева Гулмира Халиковна

Мусирманкулов Нурлыбет Садуакасович

34 учаскелікреферендум комиссиясы (Тараз қаласы,

Сыпатай батыр көшесі, 3 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің С.Нұрмағамбетов атындағы №10 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

КенжетаеваГулжайнаТурлыбековна

Комиссия төрағасының

орынбасары

ШайжановаЖанат Аманкуловна

Комиссия хатшысы

ДжакашевЖалгасАскарович

Комиссия мүшелері

Шишкин Андрей Александрович

Рахимова Жанна Тажибековна

Сулейменкулова Жансая Балхыбековна

Жақсыбайқызы Аружан

Кусемисова Лаззат Парымбековна

Дүйсенова Айгүл Оңғарбайқызы

Савицкая ВалентинаНиколаевна

Мустафаева Айнур Абсаматовна

35 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Ақбозов көшесі, 28 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Жамбыл атындағы №5 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Төлеу Салтанат Ерсағатқызы

Комиссия төрағасының

орынбасары

Бактыбаева Сандугаш Расулбековна

Комиссия хатшысы

НармуратовШайзатАбуович

Комиссия мүшелері

Сейсембекова Ляззат Амантаевна

Рыскулова Сәуле Рыскуловна

Исмаилова Баглан Орымбаевна

Ермекбаева Кымбат Махановна

Молдакулова Захида Оралбековна

Асанқызы Айдана

Елемесова Айгерим Ериккызы

Сапаралиева Индира Жумабековна

36 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

А.С.Пушкин көшесі, 15 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің А.Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Ибраимов Талас Акылбекович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Барлыбаева Айша Есетбековна

Комиссия хатшысы

Ешенбекова Алтынай Нұрболқызы

Комиссия мүшелері

Бегалиев Төлеби Ермекұлы

Омирбаева Айдын Шакеновна

Алимбекова Жазира Мынболатовна

Амиралиев Болат Камбарбекович Калашникова Олеся Петровна

Нажмутдинова Олимпиада Зияуддиновна

Мадиева Мариям Бекмурзаевна

Абдуллаева Гульнара Абдуталыковна

37 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Сыпатай батыр көшесі, 3 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің С.Нұрмағамбетов атындағы №10 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Айткулова Гульмира Кендебаевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

РахышұлыРауан 

Комиссия хатшысы

Сәтбай Күлжан Қойшыбайқызы

Комиссия мүшелері

Светачев Игорь Евгеньевич

Лбова Наталья Александровна

Шарбадарова Гульмира Орынбасаровна

ЕркебаеваГулнарАбдиевна

Тажибаева Салтанат Сайрамбаевна

Раймбердиева Зауре Алтаевна

Сейтканова Арайлым Талгаткызы

Дауренбекова Жанна Каришаловна

38 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Төңкеріс» алқабы, 14 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №31 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Алёхина МаринаВалентиновна

Комиссия төрағасының

орынбасары

РянзинаЕленаВладимировна

Комиссия хатшысы

ДжакиповаАидаАбдисатаровна

Комиссия мүшелері

Гусманова Магафура Махмутовна

Кудайбергенова Сауле Мусапаровна

Тулепбергенова Алия Абитаевна

Садыкова Молдир Жумабаевна

Бекбосынова Каршыга Асанкуловна

Кокаева Айнур Амзебековна

Аубакирова Жаннат Калкеновна

Гурский Владислав Игоревич

39 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

А.С.Пушкин көшесі, 52 («Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының «Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық жоғары колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Маханов ЕлдосУсупбаевич

Комиссия төрағасының

орынбасары

Алмабаева АлтынайКуанышовна

Комиссия хатшысы

Абитаева БалзияЖарасбеккызы

Комиссия мүшелері

Сыздыкбаева Галия Жолтановна

Тулепбергенов Дастан Абдиханович

Журумбекова АсельКуатбековна

Абильдаева Гульжан Ергалиқызы

Ережепова Айнұр Ережепқызы

Жолдасова Умит Курманбеккызы

Нуралиева Шынар Бексейтовна

Ізтұяқ Жамбыл Алпысбайұлы

40 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Сухамбаев көшесі, 20 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №23 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Рысбаева Ардак Абдрахимбаевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

ДжакиповаАидаКенжекуловна

Комиссия хатшысы

Парман Динара Бақтыбекқызы

Комиссия мүшелері

Изенбаева Гульбакыт Бакытжановна

Кыйыктаева Булбул Адиловна

Раймкулова Айгуль Абдимомыновна

Ермекбай Мөлдір Досымханқызы

Ибрагимова Жанар Амзебековна

Рәтбек Медина Рәтбекқызы

Кусаинова Жанар Алпысбаевна

Ибраева Гульсара Иманбердиевна

41 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Жамбыл даңғылы, 16 «А» («М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының №5.1 корпусы)

Комиссия төрағасы:

Нурпейсов Мухаметжан Кенжетаевич

Комиссия төрағасының

орынбасары

Сейтқасым Айбек Максимұлы

Комиссия хатшысы

Султанбекова Галия Мейрамбаевна

Комиссия мүшелері

Тлегенов Даулетбай Бисенбаевич

Есентаева Бакыткуль Усеновна

Сенбекова Улжан Сенбековна

Курманкулова Эльмира Досанқызы

Серикова Майра Байдаулетовна

Абдиханова Айман Тураровна

Ибраимова Лескул Кусупкуловна

Мадимаров Ергали Сатыбалдиевич

42 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Мамбет батыр көшесі, 25а («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің О.Жолдасбеков атындағы №50 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Касымбаева Карлыгаш Кантаевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Серикова Сандуғаш Сериковна

Комиссия хатшысы

Әбдіғапар Айдана

Комиссия мүшелері

Сәбден Эльмира Жақсыбекқызы

Жылқыбекова Қарлығаш Пернебекқызы

Таймай Абзал Жұматайұлы

Сейтова Маржан Калыбаевна

Оспанбаев Абзал Бахытбекович

Сарсенбиева Лаззат Турсынбаевна

Құрманбаева Айтолқын Өтепқызы

Соктаева Жазира Сартбековна

43 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

К.Әзірбаев көшесі, 154 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ш.Смаханұлы атындағы №44 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Баймуратов Нуржан Сайлаубаевич

Комиссия төрағасының

орынбасары

Байтас Айгүл

Комиссия хатшысы

Шарипбаева Макпал Лесовна

Комиссия мүшелері

Идиятова Гульзира Жандаулетовна

Жапаркулов Айбек Канатулы

Омар Жұбаныш Қамқорұлы

Арынова Багила Жексенбаевна

Искакова Гульсим Нуртаевна

Танабаева Куралай Дуйсеновна

Турысбаев Азиз Рашидұлы

Естемесова Маржан Жумахановна

44 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

К.Әзірбаев көшесі, 154 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ш.Смаханұлы атындағы №44 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Жаксыбеков Баймурат 

Комиссия төрағасының

орынбасары

Райкулов Маулен Райкулович

Комиссия хатшысы

Аманбаева Зарина Дүйсеналықызы

Комиссия мүшелері

Нусипбекова Салима Жунисбековна

Нурхожаев Нурболат Жумабекович

Сатишбекова Ляззат Ергенбаевна

Медеуова Рахима

Тлепбергенова Шарипа Пернебековна

Нуралиева Эльмира Токбергеновна

Кембаева Роза Жунисбеккызы

Даненова Аида Алшинбаевна

45 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Қ.Сәтбаев көшесі, 28 («М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының «Ғылым үйі» корпусы)

Комиссия төрағасы:

Ахметов Ерғали Сейлбекұлы

Комиссия төрағасының

орынбасары

Нурлыбаев Бахытжан Амирханович

Комиссия хатшысы

Калдыбекова Айнур Абубакировна

Комиссия мүшелері

Аманова Ораза Балтабаевна

Жайлаубаев Жаркынбек Журсынбекович

Қозыбақова Жансая Айтуғанқызы

Әділбек Фарида Әділбекқызы

Ыбрайым Роза Көлбайқызы

Жолдыбаева Салтанат Мейрамбековна

Укибаева Лаззат Оразбаевна

Медет Гүлназ Медетқызы

46 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Көшеков көшесі, 50 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Абай атындағы №26 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

БектурсыноваАйгуль Дилдаевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Баймаханова Куралай Турганбековна

Комиссия хатшысы

НуртаеваШолпанНуржауқызы

Комиссия мүшелері

Базильбеков Нұрдәулет Иманкелдіұлы

Сыздыков Ерлан Берденгалиевич

Раймбекова Жанар Куралбаевна

Манапова Гулбану Сулейменовна

Сейткулова Гаухар Мамбетовна

Қонысбаева Гульбану Қалдыбаевна

Садырова Акбота Куанышовна

Бегасилова Назира Аскаровна

47 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Бурыл» алқабы, Шәкіров көшесі, 82 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №54 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Тогисова Раиса Дастеновна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Үсен Мадияр Бейбітұлы

Комиссия хатшысы

Турбаева Гулимжан Узбекқызы

Комиссия мүшелері

Мураталиев Нуржан Сагынбаевич

Колбаева Жулдыз Агадиловна

Кабанбаев Айбек Батырбекович

Әбуша Ақмарал Алдабайқызы

Читабаев Канат Темирболатович

Бакбергенов Базарбек Мадиярбекович

Сүгіралиев Дархан Еркінбекұлы

Тастенбаев Самат Мурсабекович

48 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Көшек батыр көшесі, 136 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №9 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Жанузакова Салтанат Аскаркызы

Комиссия төрағасының

орынбасары

Егембердиева Гульнар Тураровна

Комиссия хатшысы

Тортаева Эльмира Нургазыевна

Комиссия мүшелері

Абирбекова Райхан Бигазыевна

Курманбекова Жазира Кунанбаевна

Батырбекова Айгуль Тимурлановна

Тайганбеков Жантай Малимбаевич

Палваниязова Нургул Садетдиновна

Сабраимова Сауле Тазабаевна

Ахметова Гаухар Бекмадияқызы

Жолдыгулова Фариза Жакыпбековна

49 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Қ.Жалайыр көшесі, 31 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №32 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Киябаева Роза Байузаковна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Альжанов Жандос Серикович

Комиссия хатшысы

Шапай БалнұрАсанқызы

Комиссия мүшелері

Әбдікеш Ернар Үмбетиярұлы

Асанова Жауар Сархинговна

Бералиева Гульмира Рахымбековна

Маханова Гаухар Кермалиевна

Сопбекова Магира Байузаковна

Шырынханова Аружан Жеңісбекқызы

Махашева Назира Ермековна

Алдабергенова Гульжан Пернибаевна

50 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Астана» мөлтек ауданы, 10а («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Қаратай Тұрысов атындағы №53 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Койлыбаева Эльмира Сериковна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Амирекулова Айман Шораевна

Комиссия хатшысы

Бекманова Молдир Муратбаевна

Комиссия мүшелері

Калкабаев Мухит Ахтанбердиевич

Тұнғат Гаухар Мұратқызы

Джумабаева Меруерт Азимхановна

Халыктаева Гулиса Тельмановна

Молдабекова Калила Асемовна

Амиркулова Карлыгаш Кумисбековна

Акилбекова Гульмира Мадибековна

Тулебекова Рахат Амантаевна

51 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Қ.Жалайыри көшесі, 5 (Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №7 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

ФризенЮлия Николаевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Бобер Райхан Каратаевна

Комиссия хатшысы

Бекбалаева Гульнар Исаевна

Комиссия мүшелері

Сарыева Дина Кемаловна

Мансурова Гульнара Махмеджановна

Мазмади Виолетта Мамедолиевна

Байтемирова Айнур Сейткаримовна

Тарасевич Анна Александровна

Сарманбетова Гульмира Каратаевна

Ямщикова Наталья Георгиевна

Мухамбетова Жанна Бектургановна

52 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Ниеткалиев көшесі, 20 («Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы «Жамбыл жоғары медициналық колледжі» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Қуанышбекова Ляззат Тураровна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Мураталиева Нуржамал Мухтаровна

Комиссия хатшысы

Мейрманова Ляззат Касеналиевна

Комиссия мүшелері

Исахова Жанар Мамырхановна

Шаршыбаева Саракул Дуйсенбековна

Аубакирова Гульмира Калкеновна

Укибаева Гульзат Каскарауовна

Айдабосынова Жамила Несипбековна

Дауирбекова Камшат Онгаровна

53 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Н.Крупская көшесінің 1-бұрылысы, 26″А» («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ы.Сүлейменов атындағы №37 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

ДуйсенбаевБукейханЖакипович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Дуанбекова Гулнар Сембековна

Комиссия хатшысы

Скакова Нурила Смаханқызы

Комиссия мүшелері

Рысбекова Дина Кайсаровна

Тиленчиева Женискуль Мамыровна

Абдикулова Гулдария Сейткеримовна

Омарова Еркежан Исахановна

Қылышбай Нұрдана Бақытжанқызы

Абдрахманова Шолпан Тураровна

Нурханова Лаззат Жанкошевна

Рымбек Бекзат Қалдыбекұлы

54 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Пушкинкөшесі, 36 (Тараз қаласы, Пушкин көшесі, №36, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының «мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізетін облыстық «Жамбыл дарыны» орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.)

Комиссия төрағасы:

Гурская Светлана Богдановна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Илесов Бакытжан Тасыбекович

Комиссия хатшысы

Спатова Айнар Амангельдиевна

Комиссия мүшелері

Синкина Лариса Николаевна

Орлов Евгений Александрович

Щелоков Олег Геннадьевич

Аптабекова Райхан Ташбулатовна

Кумисбеков Жасулан Болатбекович

Хоженец Мария Владимировна

Асан Ахмет Асханұлы

Ахметова Салтанат Сембековна

55 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Қазыбек би көшесі, 136 (Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын жай – коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің «Жамбыл су» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны)

Комиссия төрағасы:

Хамзаев КанатНасреддинович

Комиссия төрағасының

орынбасары

ДадабаевФахридин Рустамович

Комиссия хатшысы

Нармухамбетов Марат Полатович

Комиссия мүшелері

Глинская Татьяна Владмировна

Ризаева НурРасуловна

Джанкулова БалтакульСтамбековна

Есчанов Алмас Отанович

56 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Төле би даңғылы, 60 («М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының №2.6 корпусы)

Комиссия төрағасы:

АбдукаримоваЗаурешТурганбаевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Махамбетов Аскар Болатович

Комиссия хатшысы

Шымбекова Нагима Есенгельдыевна

Комиссия мүшелері

Бестереков Кайсар Бакитович

Баймедетов Серик Досмурзаевич

Телесбаев Бексұлтан Халмахамбетұлы

Құрманбаева Дамира Парменқызы

57 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Төле би даңғылы, 68 («М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының №4.1 корпусы)

Комиссия төрағасы:

Ернишев Кайрат Асильбекович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Жумагулова Багира Писпекбаевна

Комиссия хатшысы

Даденова Эльмира Уалихановна

Комиссия мүшелері

Айнакулова НаргизаБайрамбековна

КоккозоваЖазираЖасыузаковна

ИсабековаАйжанБатыржановна

АбишеваКуралайАманжоловна

РановаГулнарКошеновна

СаиповКанатКалмахамбетович

58 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Төле би даңғылы, 77 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Керімбай атындағы №12 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Тұрысбек Мұрат Жарылқапұлы

Комиссия төрағасының

орынбасары

КыпшакбаеваГульмираСмаилхановна

Комиссия хатшысы

Битенов ЕрланСакенулы

Комиссия мүшелері

Карнакова ГайниЖарасхановна

Бекнурманова ЖанарСайлаубековна

Асанов БакытДогдырханович

Жампозова ЖанарАсыкбековна

59 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Төле би даңғылы, 77 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Керімбай атындағы №12 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Мусрепов Сабит Мейрханович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Жаманкеев Еркинбек Орынбекович

Комиссия хатшысы

Қысрау Гаухар Нұғманқызы

Комиссия мүшелері

Арпабекова Мөлдір Болатбайқызы

Мамбеткулова Насиба Тілеумуратовна

Дайырбекова Гульнур Мамралиевна

Аманжолова Қарлығаш Талғатқызы

60 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Крылов көшесі, 1 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №20 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Мусатаева Анна Магуазовна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Джалимбетова Раушан Дюйсембековна

Комиссия хатшысы

Әбдірақова ГаухарЕржігітқызы

Комиссия мүшелері

Хожамбергенов Назербай Ембергенович

Молдабаева Мадина Бахыткалиевна

Нильдибаева Динара Жуматаевна

Примбаева Ляззат Баймахановна

Бекибаева Алуа Суинбеккызы

Самиева Сания Самиевна

61 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Крылов көшесі, 1 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №20 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Тулендиева ГульнараШерхановна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Жоралбаева ЖумакулКиргизбаевна

Комиссия хатшысы

Есалиева КурманкульСейткуловна

Комиссия мүшелері

Корганбаев Нуртас Ташмухамбетович

Молдакаримова Жанерке Джакыповна

Кожахматова Дарига Рахмановна

Серпаева Карлыгаш Османовна

Исмаилова Гаухар Сейткуловна

Смагулов Даулет Кемелханович

Қырғызбаева Арайлым Жұмабайқызы

Абсат Меруерт Толегенкызы

62 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Талас» ықшамауданы, 19А (Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №40 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Маркина Альфия Асетовна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Раймқұлова Ақтоты Азаматқызы

Комиссия хатшысы

Долгинцева Юлия Павловна

Комиссия мүшелері

Мамедов Мамед Камильевич

Наурызбаева Диана Сагатбековна

Соколова Татьяна Владимировна

Агарков Виталий Сергеевич

Никитина Елена Владимировна

Есимова Гульнара Талгатбековна

Эсатов Рустам Сайцалиевич

Ботяновская Юлия Анатольевна

63 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Талас» ықшамауданы, 19А (Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №40 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Беляева Марина Васильевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Кульжанова ЗейнепСагидуллакызы

Комиссия хатшысы

Алимкулова КарлыгашБайтышовна

Комиссия мүшелері

Марзоев Руслан Магометович

Ляхович Михаил Михаилович

Молдраимова Айгуль Баймаханбетовна

Каракозова Елена Владимировна

Абдымомынова Рая Аккуловна

Токанова Гульмира Жумакожоевна

64 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Жайлау» ықшамауданы, 25В («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №35 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Агигаева Қарлығаш Айтановна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Саулебаева Улболсын Талипбергенова

Комиссия хатшысы

ГуроваТатьяна Александровна

Комиссия мүшелері

Абдиманапова Гульнара Далибаевна

Асланова Замира Мирнагиевна

Утепова Молдир Женисбековна

Космаилова Алмаш Миятбековна

65 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Жайлау» ықшамауданы, 25В («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №35 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Кенесариев СабитНасирович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Жанадилов Наурыз Шамелулы

Комиссия хатшысы

Партенова АйгульКаримовна

Комиссия мүшелері

Пак Тамара Терентьевна

Молдадосова Жулдыз Аманкосовна

Адилова Анар Нарымбетовна

Зунімова Ботагөз Тұрсыналықызы

Жуман Гульнар Сенімханқызы

Касымова Данелия Болатбекқызы

66 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Салтанат» ықшамауданы, 23А («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №30 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Есеева РахияРайкуловна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Аманкулова Кымбат Кенжебаевна

Комиссия хатшысы

Мураталиева Жансая Жанболатовна

Комиссия мүшелері

Жайнабекова Гулзира Абирбековна

Мейрахатқызы Назген

Егисинова Әсем Ужитбековна

Кульжаева Райкуль Ахметхановна

Абдикеримова Асель Сайлаубековна

Жаксылыкбаева Патима Жумагалиевна

Толкимбекова Шынар Керимбековна

Жакипова Акмарал Мырзажановна

67 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Салтанат» ықшамауданы («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №30 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Сапахова Асель Нуржановна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Смайлова Жанат Укановна

Комиссия хатшысы

Айдарова Ардак Рахатовна

Комиссия мүшелері

Асанбаева Анэль Мұратқызы

Айтбанов Досмаханбет Калмаханбетович

Ануар Ұлжан Жомартбекқызы

Станбекова Назым Бериковна

Аймурадова Нурсулу Доулбайевна

Каржаубаева Жибек Калышовна

Картабаева Индира Кабировна

Абдикаримова Раушан Оринбасаровна

68 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Ақбұлақ» ықшамауданы,31 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №36 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Асабай Қалтай Арынұлы

Комиссия төрағасының

орынбасары

КубееваСабинаОрынбековна

Комиссия хатшысы

Байжарықова Жанар Базарбайқызы

Комиссия мүшелері

СмановаУлданайКалдыбаевна

ӨтегенРусланҚанатұлы

Махсетқызы Айнур

МалдыбаеваСалтанатЗарыккановна

Примкулова ГульнурБейбитовна

КурманкуловаРыскулАбдисаттаровна

Кенжекулова НурсулуАйтбековна

КанкожаеваҚарлығашЖарылкасыновна

69 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Ақбұлақ» ықшамауданы, 31 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №36 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Абдрешева Гульжахан Есеновна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Мухамедкулова Гулдана Орынбасаровна

Комиссия хатшысы

Абзелбекова Айгерим Амирхановна

Комиссия мүшелері

Маниева Дамира Жаркынбекқызы

Медеева Гульмира Сериковна

Абдирова Сандугаш Максаткызы

Дуйсеков Торехан Турсынович

Сейтбаева Гульбахран Байгуттиовна

Тилеулиева Гульнур Бакытовна

Нарбекова Айнур Мырзахметовна

Тұрсын Ұлжан Төреханқызы

70 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Қаратау» ықшамауданы,35 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №38 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

БисенгалиеваМадинаСурагановна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Копабаева Орынкуль Шагаевна

Комиссия хатшысы

Бекбаева Шолпан Нурлыбаевна

Комиссия мүшелері

Митанова Құралай Куленовна

Бекежанова Индира Копишовна

Керімбекова Сандуғаш Болатбекқызы

Батанова Салтанат Адилбековна

Бекбосынова Назира Батырбекқызы

Ишанова Салтанат Абухановна

Джунусалиева Айжамал Туратовна

Тайтелиева Бекзат Кадырбековна

71 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Қаратау» ықшамауданы, 34 («Тараз – Ғасыр» колледжі жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)

Комиссия төрағасы:

Кулсимакова ГульнарКалмагамбетовна

Комиссия төрағасының

орынбасары

АшироваШахизадаБектурсыновна

Комиссия хатшысы

Заурбекова Баян Ермековна

Комиссия мүшелері

Калыков Абзал Орынбасарович

Советова Инкар Сагадаткызы

Шабанова Алтынай Арсланбекқызы

Малдыбаева Колканат Зарыкхановна

Умарова Гулбану Джалгасовна

Құлтаев Медеу Рахымжанұлы

Нуралы Бауыржан Шымкентұлы

Шалгымбайева Гульнар Олжабаевна

72 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Қарасу» ықшамауданы, 28 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №25 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Абашова Айнур Каримуллаевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

НарымбетоваЭльмираУшкемпировна

Комиссия хатшысы

Анарова Ақерке Касымбекқызы

Комиссия мүшелері

Жолдасова Бакыткул Карловна

Шолпанбекова Кенескуль Онланбаевна

Тайшабарова Камар Немисбековна

Нарымбетова Эльмира Ушкемпировна

Бекзатова Альбина Манатовна

Нурумбетова Аруна Тулегеновна

Калдыбекова Баяна Раманкуловна

Карчаева Халимат Далхатовна

73 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Қарасу» алқабы, 1 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №51 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Сапаралиева Бакит Жумабековна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Битореева Сандугаш Байкадамовна

Комиссия хатшысы

Орынбаева Жансая Дуйсеновна

Комиссия мүшелері

Керемкулова МадинаКалбаевна

АзирбаеваАйткулАяпбергеновна

Кулшыкова АйгульКалыбаиевна

ТасыбековаЭльмираДжапаровна

ГаппароваЖанатАскаровна

ТаубалдиеваАсель Жетписбаевна

НурсейтоваАйнашКанафиновна

СабыроваЛаураӘбдіғалиқызы

74 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Самал» ықшамауданы, 41 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің И.Панфилов атындағы №39 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

РаптаеваГульнараМуратбековна

Комиссия төрағасының

орынбасары

БатырбаеваСалтанатКуанышбековна

Комиссия хатшысы

Жолтаева Аида Жолтайқызы

Комиссия мүшелері

Писпекбаева Гульмайра ШариповнаСембиева Лаура Максутовна

Бесбаева Анар Серікқызы

Ахметғали Динара Ержанқызы

Тұрмаханбетова Мөлдір Әділқызы

Удергенова Жулдызай Жанбырбаевна

75 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Самал» ықшамауданы, 3Б(«Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Б.Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Шортанбекова Фарида Советбековна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Курманбаев НуркенМейрбекович

Комиссия хатшысы

Батырбекова ЭльмираКаримовна

Комиссия мүшелері

Дербисалиева Кадиша Аманкуловна

Сейілбекова Зина Ермекқызы

Әшімова Ақерке Арыстанбекқызы

Ахметова Шолпан Ахметовна

Туреханов Нурлыхан Нурмаханулы

Спатаева Анар Исатайқызы

Акимова Эльмира Турсуновна

Оразғалиев Ернұр Ертайұлы

76 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Самал»ықшамауданы, 41 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің И.Панфилов атындағы №39 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Ералиев ГазизНурланович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Сәбитов Руслан Сәбитұлы

Комиссия хатшысы

Туганбаева Айнура Асубаевна

Комиссия мүшелері

Балабеков Мурат Оспаналыулы

Қырықбай Ырысжан Мейрамбекқызы

Танирбергенова Раушан Алтынбековна

Избасаров Орынбек Ерболович

Умирбекова Арайлым Рахымовна

Жаңтайлақ Шыңғысхан Асетханұлы

77 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Алатау» ықшамауданы, 9(«Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №43 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Сегизбаева РаушанЖанасбековна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Нуркебаева Раушан Сайлаубековна

Комиссия хатшысы

Азимханова Жулдыз Карасаевна

Комиссия мүшелері

Зайдуллаева Гульмира Асановна

Махамбет Гульнара Куанышевна

Алтынбеков Жарас Абдраимович

Жантлесова Майра Байырхасыновна

Жакипова Галия Орынбековна

Молдашева Анар Сатылгановна

Абилдаев Самат Алтынбекович

Байназарова Жанар Джамбралиевна

78 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Алатау» ықшамауданы, 48 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Т.Рысқұлов атындағы №48 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Абдешова Айжан Актлеуовна

Комиссия төрағасының

орынбасары

ДжунисоваБакыткульКамашовна

Комиссия хатшысы

АлимхановаЖадыраАжмаханқызы

Комиссия мүшелері

СилхановаАкботаКошкаровна

СасикбаевЕсимжанАринтаевич

ДжангирбаеваАидаТалипбековна

СейділдаеваАйтолқынАсқатқызы

ЖулсаитоваГульжанЕрубаевна

ЧилимановаАлияЧингизовна

79 учаскелік референдум комиссиясы Тараз қаласы,

«Алатау» ықшамауданы, 48(«Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Т.Рысқұлов атындағы №48 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Науатова Шолпан Тажихановна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Омашева Райхан Базарбаевна

Комиссия хатшысы

Абилдаева Арайлым Аскатовна

Комиссия мүшелері

Сапаралиева Салима Хайруллаевна

Кундыбаева Раушан Муратбековна

Дабылбекова Айгерим Курмангалиевна

Шавалиева Гания Наримановна

Кабылбекова Асылзат Шархановна

Абдыкалыкова Гульназ Мусабековна

Нуранова Айгуль Ниетовна

Құттыбаев Нұрсұлтан Нұрболатұлы

80 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы, «Мынбулак» ықшамауданы, 35 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің А.Пушкин атындағы №41 көпсалалы гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Жаксылыков Бауржан Расылханович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Абдуллаева Шолпан Заевна

Комиссия хатшысы

ДываЗаида Харбиевна

Комиссия мүшелері

Мураталиева Айнура Сайлаубаевна

Пепеляев Вячеслав Владимирович

Короткова Елена Викторовна

Новокшонова Зухра Борисовна

Михайлова Людмила Викторовна

Мейрамбай Сәния Манапқызы

Корнева Елена Сергеевна

Көбей Жолдасбек Жаналыұлы

81 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Мыңбұлақ» ықшамауданы, 34 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №47 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Ботамкулова Айнур Батырбековна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Керимбекова Айгул Смановна

Комиссия хатшысы

Наурызбаева Куралай Рахатовна

Комиссия мүшелері

Боранбаева Назым Кайратовна

Абилкасимова Аксауле Султанбековна

Халиков Тайр Гайбуллаевич

Белгожаева Раушан Дуйсенбековна

Тайлюбекова Гульбан Тайлюбековна

Туребаева Гульдария Каскабаевна

Кенжебек Жайнара Нұраханқызы

Асанова Гульнара Дуйсеновна

82 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы, «Мынбулак» ықшамауданы, 35 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің А.Пушкин атындағы №41 көпсалалы гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Туребекова Жамила Мавлетовна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Найдёнова Лилия Марсовна

Комиссия хатшысы

Джапарова Қуралай Бакытбековна

Комиссия мүшелері

Орынбаев Нұрсұлтан Кенжебайұлы

Амиркулова Жанар Кумысбековна

Табалдиева Светлана Кабылбековна

Никитина Светлана Викторовна

Жанибекова Айжан Шархановна

Рыбакова Антонида Юрьевна

Мухамедзерова Татьяна Владимировна

Ержан Әлішер Ержанұлы

83 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Аса» ықшамауданы, 27А («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Джолдасова Гульфия Сабитовна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Ходжаева Гулжан Исхаковна

Комиссия хатшысы

Шоханова Индира Шохановна

Комиссия мүшелері

Сатыбалдыұлы Ермек

Балгабаева СалтанатЕсиркеповна

Сагимбаева Лаура Нагашыбаевна

Жумадилова Майя Боранкулкызы

Рахманова Багдат Асылхановна

Иманбердиева Жамал Турсыновна

Шавейникова Анастасия Александровна

Садуанов Рахат Кенесович

84 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Аса» ықшамауданы, 5(«Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №46 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Шинбергенов Унталап Кипшакович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Құлжан Айгул Жұмаділдақызы

Комиссия хатшысы

Бегалықызы Баян

Комиссия мүшелері

Божымбаева Минура Сарсенбековна

Каражигитов Кайрат Джумадилдаевич

Сыздыкбаева Алия Нуржановна

Жумирова Маржанкуль Карабековна

Жайнабеков Нурлан Абирбекович

Жаматова Ардак Манаповна

Момынжанов Әлихан Серікұлы

Абишева Жансая Мукашевна

85 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Аса» ықшамауданы, 27А («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Кошкарова Акмарал Абсатовна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Устемирова Перизат Есиркеповна

Комиссия хатшысы

Антеева Акмарал Кенесбековна

Комиссия мүшелері

Калыкулов Сакен Майконович

Мамбетова Марзия Мейрхановна

Елемесов Максат Абаевич

Жарылкапов Маканбет Кудайбергенович

Байдыханова Майра Кыргызбаевна

Жамашев Нурлан Байтанович

Сарсенбаева Мая Серикбевна

Умирбаева Гульнара Курашкызы

86 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Жансая» ықшамауданы, 22 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №42 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Жантлесов Еркебулан Бекетович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Куралбаев Алтынбек Жуасбекович

Комиссия хатшысы

Дуйсекова Дарига Аллабергеновна

Комиссия мүшелері

Агайдаров Ербол Асанкулович

Айтбаев Газиз Жамалович

Абилазова Галия Усенкызы

Усербаева Жанат Майдановна

Саршаева Эльмира Болатбековна

Таждинов Берик Куанышович

87 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Жансая» ықшамауданы, 22 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №42 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Каримсакова Сандугаш Дуанбековна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Еркимбекова Рабига Касымовна

Комиссия хатшысы

Құрманғазы Индира Құрманғазықызы

Комиссия мүшелері

Бейсенова Роза Аманбаевна

Алимбекова Гулжан Сатбаевна

Омарова Акерке Абдрамановна

Өскенбаев Айдын Еркінбекұлы

Ақпанбаева Дина Аманжоловна

ЖапаровҚұдайбердіАманбердіұлы Умиралиева Асел Серикхановна

Әбдіралі Дана Манатбекқызы

88 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Тәуке хан көшесі, 1а (Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Жамбыл мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті» мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Халметов Сапарғали Бахтиярұлы

Комиссия төрағасының

орынбасары

Жунисбеков Ербол Айтбекович

Комиссия хатшысы

Өнетаев Бекзат Жарылқасынұлы

Комиссия мүшелері

Сауытов Олжас Алтынбекұлы

Дәулет Нұрсат Үсенұлы

Тажибаева Зере Смаиловна

Байгазиева Асем Джамбуловна

Избасова Жупар Жадикбаевна

Мырзатай Медет Тәуекелұлы

Демесинова Жанна Кулбаевна

Кеужанова Багила Арыстанбековна

89 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Көлтоған» шағынауданы, Орлов көшесі, 26 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №57 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Абдуллаева Кулаш Мухтаровна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Дауов Азамат Серикулы

Комиссия хатшысы

Бекжанова Кульшат Сатыбалдиевна

Комиссия мүшелері

Мамбеталиева Алия Мекемтасовна

Кулумбетова Эльвира Ауесбековна

Тәліпбай Анар Даулетқызы

Тілеуімбет Шапағат Сакенқызы

90 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Құмшағал» шағын ауданы, А.Байтұрсынов көшесі, 12 (№56 орта мектеп)

Комиссия төрағасы:

Әбдіқалық Нұрбол Әбубәкірұлы

Комиссия төрағасының

орынбасары

Бекболатов Сейдахмет Оразбекович

Комиссия хатшысы

Бесбаева Нургул Керимбайкызы

Комиссия мүшелері

Баймаханова Шолпан Орынбаевна

Баймаханова Алтын Гайныйкызы

Төребеков Ербосын Кенжетайұлы

Таласбаева Жансая Темирланкызы

91 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Шөлдала» шағынауданы, Құмшағал көшесі 4 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №55 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Оразбай Рабиға Диханқызы

Комиссия төрағасының

орынбасары

Джанисбаев Канат Турсынович

Комиссия хатшысы

Уразбекова Боларкул Куандыковна

Комиссия мүшелері

Бакбергенов Шерзат Бакбергенович

Наурызбаев Асаубек Аманкелдиевич

Джумабаев Нуржан Искакович

Туймаханова Салтанат Сансизбаевна

Карабалаев Нурбек Абилжанович

Ботанбеков Еркин Нышаналиевич

Курбанбаев Ергали Кармысович

Жаңабаева Таңшолпан Асылханқызы

92 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Асқаров көшесі, 278 («Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық фтизиопульмонология орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Жолдасова Гүлзия Сәбитқызы

Комиссия төрағасының

орынбасары

Каримова Гулзат Калдыбековна

Комиссия хатшысы

Тулеуов Берик Маматаевич

Комиссия мүшелері

Адильханова Раушан Умирхановна

Ауганбаева Марал Райымбековна

93 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Бейбітшілік көшесі 99, («Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық психикалық денсаулық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Каримова Гульмира Ауесхановна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Даулетжанова Эльмира Аскаровна

Комиссия хатшысы

Омарова Жаухар Советовна

Комиссия мүшелері

Исакжанова Мохира Ихтиярхановна

Артыкбаева Ляйля Абдуманаповна

96 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Байзақ батыр көшесі, 162 («Медициналық орталық «ARAI» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)

Комиссия төрағасы:

Изтилеуова Гулбану Тургиналиевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Бахтыбаева Акмарал Булатовна

Комиссия хатшысы

Хичий Кристина Павловна

Комиссия мүшелері

Кондыбаева Уасима Алимбековна

Беркутова Эльмира Желдибаевна

97 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Крупская көшесі, 1б («Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Адильханова Мендигул Нурлановна

Комиссия төрағасының

орынбасары

БериковаЖанатАмангельдиевна

Комиссия хатшысы

Сагимбекова Сауле Жума-Алиевна

Комиссия мүшелері

Базарова Карлыга Аманбаевна

Мамыраимова Айгул Куттыбаевна

99 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Әль-Фараби көшесі, 2В «Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы қалалық көп бейінді ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Жумашев Сакен Шерелханович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Умарова Рита Тураровна

Комиссия хатшысы

Тин Татьяна Владимировна

Комиссия мүшелері

Аширбаева Лаура Маликовна

Умарова Дария Бердибековна

100 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Әйтиев көшесі, 2 («Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Адамбаева Гульжазира Каратаевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Туребекова Гулнар Рысалиевна

Комиссия хатшысы

Тәңірберген Райхан Тәңірбергенқызы

Комиссия мүшелері

Дунбаева Ширекуль Шокбаровна

Абиева Сакып Мынбаевна

101 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Рысбек батыр көшесі, 13 («Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы қалалық көп бейінді ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Бекебаева Айман Кенжебековна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Карабаева Жулдыз Муратхановна

Комиссия хатшысы

Карабаева Асель Сайлаубековна

Комиссия мүшелері

Сартмамбетова Жибек Шукуруллаевна

Әбдіралі Айгерім Муратқызы

102 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Асқаров көшесі, 282 (Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы тері-венерологиялық диспансері» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Аблусаметов Данияр Марсович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Раймкулова Аида Ахметжановна

Комиссия хатшысы

Байжуманова Карашаш Куантайкызы

Комиссия мүшелері

Исаева Роза Шайхашовна

Тлеубердиева Асел Темирхановна

103 учаскелік референдум комиссиясы

Тараз қаласы, Красин көшесінің бұрылысы, 1а

(Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының «№1 арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсыну орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Кушанова Гулжаухар Ушкемпировна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Копеева Гүлжан Азаматовна

Комиссия хатшысы

Сугирбаева Гаухар Дуйсенкуловна

Комиссия мүшелері

Шакбатырова Меруерт Байзаковна

Токтар Нургул

104 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Бейбітшілік көшесі, 153 («Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Темирбеков Динмухамед Ермаханбетович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Цой Евгения Давитовна

Комиссия хатшысы

Бурибасов Жанибек Агабекович

Комиссия мүшелері

Байдаулетова ГульнараТортаевна 

Дуйсеналиева Ботагоз Амандосовна

105 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы, Қалауыр Әкім көшесі, 2,

(Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының «№1 арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсыну орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Дембаева Зухра Махановна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Жолдасбеков Даурен Мейрханович

Комиссия хатшысы

Копеева Нургайша Азаматовна

Комиссия мүшелері

Кудайбергенов Арман Сарсенбаевич

Сугирбаева Асел Дуйсенкуловна

106 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

К.Әзірбаев көшесі, 156 (Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Тәйтелі Гулжан Әбдіхалыққызы

Комиссия төрағасының

орынбасары

Жусупалиев Серик Берикович

Комиссия хатшысы

Калдыбаева Айнель Тулепбергеновна

Комиссия мүшелері

Сатканбаева Гульнур Кабылбековна

Маршова Арайлым Абдукадыровна

107 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Бәйтерек» ықшамауданы, 3 («Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы «Жамбыл облыстық көп бейінді балалар ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Сарина Светлана Джаксыгалиевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Аргынбаева Анар Амангельдиевна

Комиссия хатшысы

Мынбаева Салтанат Орынбасаровна

Комиссия мүшелері

Укубаева Айсара Абдукадыровна

Асилбекова Куләйра Алиқызы

108 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Ұлтанбаев көшесі, 111 («Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық «Ана мен баланы аялау орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Шондыбасова Динара Мелсовна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Калменов Амирбек Сейдалиевич

Комиссия хатшысы

Хасенова Әсел Мақсұтқызы

Комиссия мүшелері

Камалова Мастура Садыковна

Сариева Гульжиан Хакимовна

109 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

«Бәйтерек» ықшам ауданы, 1 (Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы «Жамбыл облыстық көп бейінді балалар ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Темирбеков Нургали Ермаганбетович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Биназаров Болатбек Амангельдиевич

Комиссия хатшысы

Әбділда Альмира Әбділдақызы

Комиссия мүшелері

Джанисбаева Орынкуль Турсыновна Биболова Айнур Маликовна

110 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Төле би даңғылы, 123 («Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5513 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Караев Улыкбек Турсынбаевич

Комиссия төрағасының

орынбасары

Сагдуллаев Саибжан Садыржанович

Комиссия хатшысы

КеженовКанатБулатович

Комиссия Мүшелері

Косенов Серикбол Болатулы

Утжанов Бакытжан Кенесулы

112 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Жамбыл даңғылы, 180 (Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің «ЖД-158/1 мекемесі» республикалық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Кутумбетов Нуржан Абдрахманович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Бекболатова Самал Бекбулатовна

Комиссия хатшысы

Жашан Ұлдана Рашидқызы

Комиссия мүшелері

Ниязбекова Карлыгаш Елеусиновна

Исмагулова Сара Султановна

462 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Төле би даңғылы, 196 (Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының «Тараз сервис және технология колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Маймышев Бекбол Баянғалиұлы

Комиссия төрағасының

орынбасары

Спатаева Толқын Хамитқызы

Комиссия хатшысы

Кенбаева Елигим Елдосовна

Комиссия мүшелері

Абилдаев Арман Абубакирович

Сатекбаева Нурсулу

Шілдебай Гүлзат Ғалымқызы

Әбілдаев Орынбасар Серікханұлы

463 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Домалақ ана көшесі, 268 (Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының «Жамбыл политехникалық жоғары колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Мураталиев Канатбек Шыныбекович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Мамытбеков Данияр Абдыкадырович

Комиссия хатшысы

Джигитекова Акгуль Амиралиевна

Комиссия мүшелері

Абуталиев Дидар Бахтиярович

Картабаев Агзам Темиргалиевич

Нұрхали Асылғали Мәскеуғалиұлы

Саражанова Айгерим Аманбекқызы

Асанова Набат Булатбековна

Жолдасова Сагила Сабитовна

Сейсембаева Райхан Еренсизовна

Мыңжасарова Ұлбала Балқыбекқызы

464 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Домалақ ана көшесі, 268 (Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының «Жамбыл политехникалық жоғары колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны)

Комиссия төрағасы:

Оразбаев Турлыхан Кенжебекович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Өмірзақ Ғани Мырзалыұлы

Комиссия хатшысы

Ильясова Айгуль Сатыбалдиевна

Комиссия мүшелері

Руслан Бауыржан

Жантлесова Айжан Курманбековна

Коспанова Ляззат Умирзаковна

Жаңбырбаев Нұрболат Жеңісұлы

Оспанов Нұрбек Бурабекович

Жеңісбек Аида Жеңісбекқызы

Шуйншали Берік Жәрдемұлы

Иманбекова Боранкул Турлыбековна

465 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Ақбұлым ауылы, Жібек жолы, 265 (Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №60 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Мырзахат Зәуре Мазтайқызы

Комиссия төрағасының

орынбасары

Абдрахманова Гулсім Қуанбайқызы

Комиссия хатшысы

Сейтбекова Айнур Абасовна

Комиссия мүшелері

Ибраимова Кансулу

Турысова Фарида Муксумалиевна

Картабаева Салтанат Абилдаевна

Рымкулова Дильда Избасаровна

Мурзабекова Жанар Марзагельдыевна

Тауасаров Айдос Дуйсеналиевич

Зефтериди Тамара Ивановна

Тулпарова Бибыгуль Абасовна

466 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы,

Лукманов көшесі, 110 (Электр желілерін басқару жөніндегі Қазақстан компаниясы» (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) «KEGOC» акционерлік қоғамының «Оңтүстік жүйеаралық электр тораптары» филиалы)

Комиссия төрағасы:

Шералхан Жулдыз 

Комиссия төрағасының

орынбасары

Бактиярова Айнур Оракбаевна

Комиссия хатшысы

Сағындық Әсел Нұрланқызы

Комиссия мүшелері

Искакова Анар Амангельдыевна

Карабалаев Гарифулла Махмудович

Толымбекова Маржан Есиркеповна

Жаримбетова Жадра Сеиткасымовна

БайтишоваГулдана Сериковна

Батырбеков Серик Мадибекович

489 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы, Абай даңғылы, 196/1″Ғылыми-клиникалық кардиохирургия және трансплантология орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)

Комиссия төрағасы:

Шейшенов Жалил

Комиссия төрағасының

орынбасары

Серкебаева БахытгулАршынбекқызы

Комиссия хатшысы

Мамбетова Нурсулу Мирмановна

Комиссия мүшелері

Әшімова Құндызай Асқарбекқызы

Ертілеуова Қымбат Айдосқызы

490 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы, «Береке» тұтынушы кооперативі, Шалқар көшесі,77 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №59 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Джантелиев Медет Аскербекович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Турмысова Роза Досмаханбетовна

Комиссия хатшысы

Батырбек Аяулым Ерланқызы

Комиссия мүшелері

Сапарова Луиза Сагимбаевна

Иргеева Жансая Жамбыловна

Сейдалиев Мухамеджан Ганиулы

Якупова Марал Кидирбаевна

Нурбаева Дина Кариевна

Ташмұратова Нұрғайша Әбдешқызы

Қуатбекова Айгул Еркебекқызы

Жұманова Қарлығаш Сұлтанқызы

491 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы, Мамбет батыр көшесі, 25а («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің О.Жолдасбеков атындағы №50 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Тұрсынбаева Аида Жеңісқызы

Комиссия төрағасының

орынбасары

Ибраимова Галия Дауренбековна

Комиссия хатшысы

Сарикова Дина Шакмуратовна

Комиссия мүшелері

АлиеваГульхадиша Амангельдиевна

Кулдыбаева Сауле Оралбековна

Есхожаева Гульзат Байдаулеткызы

Нысанбаева Акмарал Ыбраевна

Кучербаева Айгерим Камаловна

Асанова Гайникен Ералиевна

492 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы,

«Бурыл» алқабы, Шәкіров көшесі, 82 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №54 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Калдыбаев Усен Нурмаханович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Шантаева Гульнар Агабековна

Комиссия хатшысы

Ғазизқызы Ақерке

Комиссия мүшелері

Әбен Ғанибек Бақытбекұлы

Алибаев Жанибек Сапаргалиевич

Какметова КундызайТуйгиновна

Садуова МолдирБуршакбаевна

Садыров Жандос Кумисбекович

Султаналиева Альфия Тенизбаевна

Токсеитова Жанара Сериковна

Меирманов Айдын Оңалбекұлы

493 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы,

«Қарасу» ықшамауданы, 28 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №25 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Касенова Аида Нурмаханбетовна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Ермаханова Айдана Қайратқызы

Комиссия хатшысы

Шалдамбаева Индира Бекмуратовна

Комиссия мүшелері

Кульматов Шарип Сайдулаевич

Гайдулина Галия Решатовна

Ордашева Айман Жолдасовна

Умиркулов Жомарт Алимович

Арчаманова Тамара Кудайкуловна

Джолдыгулова Зауре Келменбетовна

494 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы,

«Бәйтерек» ықшамауданы, 44 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №3 мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Абдирасилова Зауре Садуакасовна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Жуанышев Айдын Тайтулеуович

Комиссия хатшысы

Кадырова Айсулу Нурлановна

Комиссия мүшелері

Базылбеков Бауыржан Болатбекович

Султангазиев Руслан Мухтарович

Утеулин Избасар Келисбекович

Нусипжанов Ерсултан Каримжанович

Сатыбалдиев Нұрсұлтан Аманович

Сарсекова Динара Алхозуровна

Курмансеитов Арыстанбек Алтынбекович

Тукимова Дидар Тайтулеевна

 

495 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы,

Көшеков көшесі, 50 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Абай атындағы №26 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

ДанаеваГульзат Алимжановна

Комиссия төрағасының

орынбасары

НартаеваГулнур Умирзаковна

Комиссия хатшысы

ТапеловаМадина Нарботаевна

Комиссия мүшелері

Байдильдаев Мухит Чкалович

Ермекбаева Алмаш Елшибаевна

Кебеева Жансая Онгарбековна

Қанатқызы Алина

Рапылбекова Жансая Сабитовна

Аханова Куаныш Тулегеновна

496 учаскелік референдум комиссиясы

Тараз қаласы,

«Құмшағал» шағын ауданы, С.Сейфуллин көшесі, 1Г («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №19 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Айтбекова Мария Үрзатқұлқызы

Комиссия төрағасының

орынбасары

Бидайбеков Мурат Ертайулы

Комиссия хатшысы

Юрчиева Айнур Абдуллаевна

Комиссия мүшелері

Аблаева Алия Избасаровна

Исмаилова Жанна Омировна

Басбаева Жанона Нурметбаевна

Искаков Куаныш Исламович

Жармухамедова Гульнара Сулеймановна

Адибаева Гулжамал Мухтаровна

497 учаскелік референдум комиссиясы (Тараз қаласы,

Сыпатай батыр көшесі, 3 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің С.Нұрмағамбетов атындағы №10 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Бектурганов Бауыржан Омирзакович

Комиссия төрағасының

орынбасары

Оспанова Багира Саякбаевна

Комиссия хатшысы

Таубаева Ұлжан Серікқызы

Комиссия мүшелері

Утепова Раушан Жолбарысовна

Тоғанбек Таңнұр Нұрғалиқызы

Куздеубаева Жадыра Танатаровна

Журунбетова Улбосын Алуаденовна

Дуйсембаева Нурсулу Момбековна

Макулбеков Суиндик Сатыбалдиевич

498 учаскелік референдум комиссиясы

Тараз қаласы,

«Бәйтерек» ықшамауданы («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №3 мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Нышанов Серик Жылкибаевич

Комиссия төрағасының

орынбасары

ӘмзеқұловаЖанар Мейірханқызы

Комиссия хатшысы

Ахметова ЛаззатДжанадиловна

Комиссия мүшелері

Туганбаева Жаныл Тулендиевна

Бименов Амандык Урикбаевич

Байболов Ахмет Сергалиулы

Отарова Әсият Ильясқызы

Мұсақызы Гүлшан

Абитаева Назира Сейтбекқызы

Құдабай Әсель Алпысқызы

Ибраиова Айнур Дауренбековна

499 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы,

Қ.Жалайыр көшесі, 31 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №32 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Сулейманова Айман Аятовна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Ережепов ФархатУскембаевич

Комиссия хатшысы

Қамшыбек ГулнурАханқызы

Комиссия мүшелері

Ауежанова Куаныш Елемесовна

Жолдасова Азамат Құрманбекұлы

Артыхпаева Алима Кайратовна

Киябаев Жамбыл Аскарович

Сандыбаева Гульнара Макеновна

Абдыкалыков Рахман Кермалыұлы

500 учаскелік референдум комиссиясы

(Тараз қаласы,

«Аса» ықшамауданы, 5 («Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №46 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі)

Комиссия төрағасы:

Жолдыбаева Гаухар Баялиевна

Комиссия төрағасының

орынбасары

Рахметова Гулмайра Жаксылыковна

Комиссия хатшысы

Рыспаева Айсулу Данияловна

Комиссия мүшелері

Қалыбек Жансая Өмірбайқызы

Шальжанова Асылзат Жанабаевна

Махпирова Аидам Рашитовна

Мустапаева Айжан Мухановна

Ескерту! ҚР «Республикалық референдум туралы» Конституциялық заңның 20-бабына сәйкес, референдумға дайындықпен оны өткізу орталық, аумақтық және учаскелікреферендум комиссияларына жүктелген, ал олардың функциясын орындаушы сайлау комиссиялары болып табылады.

Пікір қалдырыныз

Your email address will not be published.